Розробник Pokémon Go розробляє гру по «Гаррі Поттеру» в доповненої реальності

94

Niantic Labs — розробник мобільного хіта Pokémon Go розробляє нову гру у віртуальній реальності вселенный Гаррі Поттера.

Нагадаємо, що Niantic Labs в першу чергу відома саме завдяки розробці Pokémon Go. У ній вони змогли поєднати доповнену реальність дійсно популярною франшизою Pokémon.Для тих, кому більше подобається дивитися, а не читати ми зробили на цю гру.

Гравці завдяки доповненої реальності можуть ловити Покемонів прямо в своєму місті. Саме ця фішка і стала однією з головних причин успіху Pokémon Go.

Harry Potter: Wizards Unite що це за гра

Саме таку назву буде носити розробляється спільно з Warner Brothers Interactive гра. Попередньо гра вийде в середині 2018 року.

Нова гра від творців Pokemon Go перенесе вас в світ чарівництва і магії, створений Джоан Роулінг. Гравцям запропонують досліджувати світ навколо них, вивчати нові заклинання, знаходити таємничі артефакти і зустрічатися віч-на-віч зі знаменитими персонажами і легендарними монстрами, яких пропонується перемагати разом з друзями.

Інформація про грі Niantic Labs з’явилася ще в минулому році. Але тільки зараз, компанія офіційно подсветила факт розробки і що він буде у всесвіті Гаррі Поттера.

Ніяких реальних подробиць гемплея або іншій інформації, що проект поки немає.

Зате є сайт www.harrypotterwizardsunite.com, де можна підписатися на інформацію про проект.

Джерело: http://fuck-hack.com/