Настав найкращий час, щоб купити PS4?

243

2019 рік – за наявними у нас на руках фактами, буде останнім для консолей нинішнього покоління. Вже в наступному році нас чекають нові ігрові махини від Sony і Microsoft. Якщо ви весь цей час думали про те, чи купувати собі PS4 , то настав час з повною впевненістю, що зараз найкращий момент це зробити. Розглянемо, чому зараз найкращий час, щоб купити PS4 і як підійти до її вірному вибору.

Зниження цін

Зовсім недавно Sony в своєму твітері оголосили, що ціни на їх останню консоль (на Slim і Pro версію) будуть знижені. Поки що це стосується тільки Японії, але з повною упевненістю можна сказати, що купити PS4 за знижку можна буде і в Європі. Чому компанія пішла на такий крок – сказати важко.

Версії дві.

По-перше, зниження цін може бути обумовлено початком виходу PS5 в наступному році і як раз, щоб максимально отримати прибуток від четвертої плойки під кінець її життєвого циклу, японці і пішли на такий крок.

По-друге, це може бути пов’язано з новорічними святами та розпродажами, проте так як вони підійшли до кінця, а ціни не підвищилися, ми можемо робити ставку на наше перше припущення.

Playstation Slim VS Pro

Життєвий цикл першій консолі, яка вийшла в 2013 році, підійшов до кінця, то беж вона максимально відполірована розробниками. Сьогодні вона є Slim версією «четвірки», їй же протиставляється Pro версія – оновлена система, що вийшла в 2016 році.

Модель 2016 року, звичайно, представляє з себе більш потужну консоль, ніж модель 2013 року, але якщо дивитися на неї з точки зору звичайного середньостатистичного геймера, її головна відмінність – це підтримка 4К зображення. Тому, якщо ваш телевізор не підтримує 4К, а тільки Full HD ви втратите більшу частину переваги Pro версії консолі. У такому разі вигідніше купити Playstation Slim.

Всі ігрові аксесуари від Sony, починаючи від геймпадів Dualshock, закінчуючи іншими ексклюзивними комплектуючими прекрасно взаємодіють і з першою, і з другою консоллю.

Стосовно геймплейних особливостей, то між ними є відмінності, але не кардинальні. Жодних спрощених версій ігор для Slim і Pro – ні. На першій консолі всі ігри працюють також добре як на другий. Проблем з Playstation store на обох консолях також не спостерігається. Що стосується відмінностей, як вже було сказано – Про версія має підтримку 4К, а також працює швидше і в деяких випадках має кращий фреймрейт, однак у випадку з Слім ви отримаєте ті ж самі ігри, які добре виглядають і при Full HD.

Якщо порівнювати ціни на e-katalog, то зараз можна знайти Slim версію за 20 тисяч рублів, а якщо пошукати, то можна за ці ж гроші взяти консоль в комплекті з трьома ексклюзивами. Pro версію можна знайти за 30 тисяч. Можливо, ціни впадуть ще трохи, коли вихід п’ятої консолі буде ближче.

Роблячи остаточний вибір, ви повинні впиратися в те, чи хочете ви кращу деталізацію, продуктивність, кращу яскравість і графіком або вам достатньо самої гри, яка буде добре виглядати.

Знижки на ігри та підписка на PS Plus

Пройшло достатньо часу, щоб ігри, що вийшли з 2013 року, почали продаватися по знижкам. А завдяки розвиненій системі електронних покупок гри з Playstation store продаються у повноцінному оптимізованому вигляді. Сама ж консоль вже пережила всі патчі і оновлення. Так що процес покупки гри обмежується трьома пунктами: купив — скачав — почав грати, без будь-яких оновіть те, поновіть се».

В Playstation store постійно діють знижки, наприклад один раз на два тижні, по четвергах. Також ніхто не виключав знижки на різні свята. Дисконтні пропозиції найчастіше варіюються від 40 до 50%, що набагато привабливіше початкової ціни.

Наступною «печивом» є підписка на Playstation Plus. Її варто встановити відразу після покупки. Чому? Це мережа, яка допоможе вам отримувати багато крутих ігор безкоштовно або зі знижкою.

Ціна передплати 3899 рублів. За ці гроші ви отримуєте безкоштовні один-два ААА проекту і 2-4 проектів середнього діапазон або інді кожен місяць. Вони залишаються у вашій бібліотеці назавжди. Але ви можете грати в них, поки діє підписка, коли її дія закінчиться – ігри будуть заблоковані. Також ви отримаєте спеціальні знижки передплатника від 20%. Ігри, куплені вами по цій знижці(яка недоступна для тих, у кого немає підписки) залишаться з вами назавжди.

Перевага Playstation Plus як раз для тих, хто вперше купує консоль, адже багато тайтли, що роздаються безкоштовно по підписці, з великою ймовірністю вже куплені і лежать в бібліотеках тих, хто придбав консоль на старті.

Все це для нового володаря четвертої плойки може стати непоганим способом заощадити.

Ексклюзиви

Найкраще, чим може похвалитися Соні – це її ексклюзиви. Крім знижок на мультиплатформенні ігри, зниження ціни на саму консоль, варто купити PS4 заради ексклюзивів, яких з 2013 року назбиралося на цілу гору. А з-за кращої технічної складової PS4, навіть ті ігри, які вийшли і на XOne, будуть краще виглядати на плойки. Якщо конкретніше, то це:

 • Infamous Second Son

 • God of War

 • Horizon: Zero Dawn

 • Bloodborne

 • Marvel’s Spider-Man

 • Uncharted 4: A Thief’s End

 • Uncharted: The Lost Legacy

 • The Last of Us Remastered

 • Shadow of the Colossus

 • The Last Guardian

 • Detroit: Become Human

 • Until Dawn

 • Ratchet & Clank

 • NiOh

 • Heavy Rain

 • Yakuza 6: The Song of Life

 • Red Dead Redemption 2

Багато з цих ігор отримали в свій час нагороди, відмінні відгуки критиків і геймерів, і ставали суперниками на звання гри року в період свого виходу. Якщо тільки на старті консолі ми мали тільки 3-4 ексклюзиву, тепер ми маємо великий добірний комплект. Також четверта плойка синхронізується з багатьма іграми третьої PS.

Отже, ми можемо зробити висновок, що зараз дійсно дуже вигідну час, щоб купити Плейстейшн 4. В першу чергу, через те, що ціни падають на саму консоль, комплектуючі та на ігри. Також не варто забувати, що PS4 пройшла через всі оновлення і гри на ній будуть не просто добре виглядати, але і краще почуватися. І звичайно ж, зараз є багато шедевральных тайтлов, на проходження яких знадобиться багато годин, а також попереду ще цілий рік життя PS4 як консолі останнього покоління і багато релізи ще попереду.