Нові подробиці Mortal Kombat 11: сюжет про подорожі в часі, персонажі і бойова система

207

У зв’язку зі швидким виходом Mortal Kombat 11 розробники продовжують ділитися подробицями продовження легендарного файтинга. Як джерела новин візьмемо ресурс Playstation Blog, якому творець серії Ед Бун розповів про сюжет, новому персонажа Кронике і нововведення бойової системи.

Сюжетна лінія MK11 продовжує тему подорожей у часі, яку почав розвивати Mortal Kombat 2011 року випуску. Як ви можете пам’ятати, у MK 9 Райден відправив своїй молодій версії повідомлення, щоб запобігти поразки в битві з Шао Каном. У новій частині ми зможемо стати свідками того, як нова хронологія серії перемежовується з класичними MK 1, MK 2 і MK 3. Ед Бун також зауважив, що одним з головних особливостей сюжету стане зустріч класичних персонажів з новими версіями самих себе.

Особливу роль в сюжеті буде мати новий персонаж Кроніка, яка здатна манипулирвоать часом і намагатиметься перешкодити Райдену переписати історію. Вона хоч і грає роль ключового антагоніста, але її складно назвати «лиходієм» в класичному розумінні, так як Кроніка дійсно вірить, що дії Бога Грому порушать баланс сил зла і добра, що призведе до катастрофічних наслідків.

Персонаж Кроніка в Mortal Kombat 11 не буде іграбельним і подібно Шао Кану з класичних частин серії буде зустрічатися тільки в якості боса. Важливо відзначити, що Ед Бун називає Кронику «боса босів», тому варто очікувати дійсно напружені бійки з першим в історії серії босом жіночої статі.

Представлений раніше новий боєць Герас за сюжетом є поплічником Кроники і теж наділений здатністю керувати часом. Чи з’являться в Мортал Комбат 11 ще більше персонажів, здатних маніпулювати четвертим виміром, Ед Бун відмовився коментувати.

Mortal Kombat 11 Герас

Тепер пройдемося по бойовій системі, розрахованої істотно змінити звичний геймплей серії. У новому MK акцент переходить з зубодробильних комбінацій на короткі і уривчасті потужні удари. Тривалі комбо як і раніше залишаться в грі, але вже не будуть мати вирішального значення на результат поєдинку.

Кастомізація, скопійована у минулого розробників проекту Injustice 2, виконує відразу дві функції: естетичну і геймплейную. Солідний запас прикрас і зброї дозволить надати бійцеві унікальний зовнішній вигляд, так і в значній мірі змінити асортимент ударів і бойові характеристики ударів. Подібний підхід повинен надати битв елемент несподіванки і підвищити реіграбельность Mortal Kombat 11.

MK 11

«Я завжди відчуваю, що пора вносити зміни. Є така річ, як свербіж ностальгії. Важливо перебороти його і додати щось нове, саме тому, як мені здається, серія Mortal Kombat залишається актуальною», — повідомив Ед Бун.

Вихід намічений на 23 квітня для ігрових консолей і ПК, а також 10 травня розробники планують випустити версію гри для приставки Nintendo Switch.