Всі кінцівки Resident Evil 2: як отримати справжній фінал і в чому відмінності кінцівок за Леона і Клер

161

Capcom з виходом ремейка Resident Evil 2 підготували для шанувальників серії еталонний подарунок. Мало того, що розробники знайшли оптимальний баланс між класичною/сучасної геймплейної формулою і з фантазією відтворили знакові моменти гри, так ще й зберегли головну особливість другого «Резидента» – можливість пройти гру за 2 різних героїв. Наявність двох протагоністів стало чудовим приводом розпочати повторне проходження гри, щоб побачити всі кінцівки Resident Evil 2. І в цій статті ми розповімо, чим відрізняються кінцівки і як отримати справжній фінал Resident Evil 2.

Кінцівка Resident Evil 2 за Леона (А)

Отримавши в лабораторії останній зразок G-вірусу Леон дізнається від Анети Біркін причини перетворення вченого Вільяма Биркина у величезну мутовану біомасу. Виявилося, він випив колбу з вірусом, а залишки вірусу поширили миші по водостоку, тим самим викликавши епідемію в Ракун-Сіті. Потім слід бій з Биркиным, з якого наш герой очікувано виходить переможцем.

Після битви Леон зустрічає Аду Вонг. Дівчина, звичайно, рада його бачити, але найбільше їй хотілося б роздобути останній примірник G-вірусу. Ситуація загострюється в той момент, коли Леон запитує про реальних цілях Ади і змушений замість докладного відповіді спостерігати загрозливе дуло пістолета перед своїм обличчям. Масло у вогонь підливає ще й раптово руйнується під їх ногами міст і постріл Анети Біркін в плече Ади. Зразок М-вірусу падає в прірву разом з Адою, але Леону вдається в останній момент схопити дівчину… щоб потім і її падіння у прірву. Але не час для скорботи і фіналу Resident Evil 2. Йдемо далі.

Лабораторія руйнується і у Леона залишається всього 10 хвилин, щоб безпечно покинути науковий комплекс. І все б нічого, тільки на шляху зустрічається старий «товариш» — Тиран, який переслідує Леона на службовому ліфті і мутує в нову версію з велетенською палаючою рукою. Перед нами фінальний бос-файт, завершується епічним пострілом прямо в груди Тирана з ракетниці. Після битви Леон встигає сісти в поїзд і зустрічає Клер разом з Шеррі Біркін. Після фінальної фрази «У нас вийшло» ми бачимо, як в один з вагонів потрапив мутований Біркін. А значить, цю кінцівку Resident Evil 2 навряд чи можна назвати хеппі-ендом.

Кінцівка Resident Evil 2 за Клер (А)

Клер вдається роздобути антидот від G-вірусу, який вона передає матері Шеррі Біркін. Потім ми беремо участь у вже знайомій по проходженню Леона битві з Біркін. Трохи страждань/старань і бос переможений. Клер повертається до Шеррі і бачить, що антидот подіяв але її мати Аннет помирає від поранень, отриманих від удару Биркина і просить нашу героїню подбати про маленьку дівчинку.

Процес ліквідації лабораторії запущений, а значить єдиний шлях порятунку для Клер і Шеррі — поїзд. Туди ми і прямуємо. Протягом декількох Клер знаходить поїзд, який можна запустити тільки з допомогою з’єднувального штекера. Клер наказує залишитися Шеррі в поїзді, а сама відправляється в рубку управління і очікувано зустрічає фінального боса – нову версію Вільяма Биркина, тому в самий раз застосувати за призначенням нещодавно знайдений кулемет. Після сутички залишаємо кровоточить тіло Биркина і в найкоротші терміни вирушаємо на поїзд.

Сівши на поїзд шеррі і Клер полегшено видихають і обмінюються жартами. Загроза минула. Та й до того ж до поїзда пристикувався новий вагон, з якого виходить Леон. Здавалося б ось вона, хороша кінцівка Resident Evil 1, але не тут-то було. Як і у сценарії Леона – фінал гри закінчується сценою проникнення на поїзд в черговий раз ожилого Биркина.

Концовка Resident Evil 2 Клэр

Справжня кінцівка Resident Evil 2 за Леона і Клер (B)

Як отримати справжню кінцівку в RE2: для цього потрібно почати-проходження за Леона і Клер. Номінально можна сказати, що цих фіналів у грі 2 штуки в залежності від вибору протагоніста. Але насправді вони відрізняються тільки тим, хто буде битися з в короткому фінальним бос-файт.

Справжній фінал Resident Evil 2 починається з тієї самої сцени, коли нова версія Биркина опиняється в одному поїзді з Клер, Леоном і Шеррі. Чергова мутація вченого ще більш жахлива – тепер ми граємо проти гігантської маси, навіть віддалено не нагадує людини. З кожною секундою істота пожирає вагон і наша мета тільки одна – використовуючи весь боєзапас розстріляти гігантське око Биркина і на останок встромити в нього ніж.

Розправившись з босом трійця наших героїв приїжджають в пустелю і починають хоч з побоюванням, але не без частки оптимізму дивитися в майбутнє. Перше, що їх хвилює – поширилася епідемія за межами міста. На шляху вони бачать вантажівка і роблять марну спробу його зупинити. Замість привітної зустрічі водій показує «фак» в обличчя нашим героям. В принципі, очікуване поведінки в умовах зомбі-апокаліпсису. Рішення тільки одне – продовжити шлях пішки і залишатися разом, а Шеррі навіть говорити про можливості завести цуценя. Мабуть, ось він, хороший фінал, якого сповна заслужили наші герої.

Настоящая концовка Resident Evil 2

Якщо ви вже закінчили проходження Resident Evil 2 і побачили всі кінцівки гри, то рекомендуємо не пропускати гарячі новинки лютого, про які ми розповідали в нашій .