Нові подробиці Cyberpunk 2077: саундтрек, який вас здивує і стрільба від стегна

177

Нещодавно низку позитивних новин про Cyberpunk 2077 перервало звістку про. Чи варто від цього засмучуватися? З повною впевненістю ми зможемо дізнатися тільки після релізу гри, а поки пропонуємо ознайомитися з новими подробицями Cyberpunk 2077. На офіційних форумах CD Project Red ком’юніті-менеджер студії Марчін Момот відповів на кілька запитань шанувальників і розповів про незвичайному саундтреку і бойовій системі.

Саундтрек завжди був однією з найсильніших рис серії The Witcher 3 — музика наголошувала як емоції героїв, так і унікальний слов’янський сеттінг гри, в цьому немає сумнівів. І Марчін Момот встиг підтвердити, що музика в Cyberpunk 2077 буде володіти схожими властивостями, підкреслюючи унікальну стилістику і атмосферу міста «Night City». Проте завжди є одне «але»: за словами Момота музика в грі зможе здивувати шанувальників.

«Музична складова в Cyberpunk 2077 буде відповідати сеттингу і правильно доповнювати світ гри. Але в теж час я впевнений, що багато гравців серйозно здивуються, коли дізнаються напрямок музики, який ми обрали для саундтрека в нашій грі», — повідомив Марчін Момот.

В іншій темі форуму ком’юніті-менеджер CD Project трохи докладніше розповів про кількох аспектах бойової системи. Наприклад, як і в будь-якій іншій грі з елементами шутера від першої особи в Cyberpunk 2077 гравці зможуть стріляти від стегна. У теж час прицільна стрільба через перехрестя прицілу зможе дати декілька істотних бонусів.

«При перестрілках, як і в інших геймплейних аспектах, ми не примушуємо гравців дотримуватися певної тактики. Безумовно, прицільна стрільба надасть кілька корисних бонусів, але в Cyberpunk 2077 гравцеві дозволяється встановити безліч модифікацій, які зможуть поліпшити як прицільну, так і стрілянину від стегна. Тому рекомендую поперемінно використовувати обидва способи під час перестрілок» — порадив Марчін Момот.

Дата виходу Cyberpunk 2077 тримається під найсуворішим секретом, але проект заявлений на PC і консолі поточного покоління (PS4, Xbox One), а значить, з більшою часткою ймовірності релізу можна очікувати вже у 2020 році. У переддень виходу нового хіта від CD Project пропонуємо ознайомитися з іншими .