Lifeline: На межі 1.0

661

Lifeline: На межі 1.0
Lifeline: На межі 1.0
Lifeline: На межі 1.0
Lifeline: На межі 1.0
Опис:
Серія ігор Lifeline приймає страхітливий оборот і представляє на Ваш суд інтерактивну гру в стилі фільму жахів. Будь-яке прийняте вами рішення може або допомогти Вінн врятуватися, або привести її до передчасної смерті.

Сталося щось жахливе… Наберіться сміливості і вирушайте в засекречену наукову лабораторію. Там дівчина по імені Вінн прокинулася прив’язаною до лікарняного ліжка. Вона не пам’ятає, що сталося, вона не знає, де вона… Вона знає лише те, що їй потрібно скоріше звідти вибратися, і єдина її зв’язок з зовнішнім світом — це ВИ!

Допоможіть Вінн вибратися зі страшних темних коридорів, де звідусіль чути зловісні нелюдські крики… Це хвилююча інтерактивна гра-хоррор, в якій ваш вибір визначає хід поЕкшн і в підсумку вирішує долю Вінн!

• Захоплююча гра-хоррор!
• Страшний поворот в серії ігор про Зелених лиходіїв!
• Автор історії — удостоєний нагород письменник Деріл Грегорі.
• Автор страхітливого музичного супроводу — Норман Фербенкс.
• У прийнятті рішень вам допомагає пульсометр Вінн, який інформує вас про її стан у реальному часі.

Відгуки про Lifeline:
«У своє життя я бачив чимало захоплюючих ігор, але Lifeline — це одна з перших ігор, яка змінила мій повсякденний режим і стала його частиною». — Eli Cymet, Gamezebo

«Упродовж кількох годин я Екшн сно переживав за долю вигаданого героя. Я не думаю, що якась інша гра викликала подібні відчуття». — Matt Thrower, PocketGamer

Lifeline: На межі 1.0

Для тих, хто не грали в Lifeline, рекомендуємо грати з самого початку Lifeline, Lifeline: Родовід, Lifeline: Тиха ніч, Lifeline: Біла імла і Lifeline: Гаряча лінія.

Lifeline: На межі 1.0
Завантажити

Android 4.4+