Ubisoft йде з Steam, колекційне видання Metro Exodus і безкоштовний демо Resident Evil 2 – дайджест ігрових новин від Cadelta. Частина два

210

Також читайте в наших ігрових новинах про новому керівництві Activision і її «розлучення» з Bungie, і про інших свіжих подіях ігрового світу.

Творці Metro Exodus представили колекційне видання Artyom Edition

Як це зазвичай і буває, є дві новини… Хороша – це колекційне видання дійсно круте, погана – випущено всього 10 екземплярів. Представив його наповнення сам Дмитро Глухівський.

Як кажуть творці, всі десять комплектів виконані вручну, що робить їх такими рідкісним. Видання можна купити в магазинах, але воно буде розігруватися серед щасливчиків. Один комплект відразу йде 4A Games. Решта дев’ять будуть лунати по черзі за різними правилами, які з’являються на сторінці гри.

Другий комплект виграє один з тих, хто підпишеться на розсилку студії до 8 лютого.

У Artyom Edition входить:

  • Запальничка, зроблена з патрона
  • Спартанський жетон з вигравіруваним ім’ям переможця
  • Протигаз з фільтром
  • Шкіряний планшет з картою подорожі «Аврори»
  • Сертифікат власності комплекту з підписом Дмитра Глухівського і творця 4А Games Андрія Прохорова
  • І перлина видання – робочі години з «газорозрядным» індикатором

Також студія оголосила цей тиждень присвяченій своїй грі, і буде випускати ще тематичні матеріали.

4А Games випустять документальний фільм про створення Metro

Не відходячи далеко від минулого новини, продовжимо. Фільм буде складатися з трьох частин.

Перша вже вийшла і в ній розказана історія студії, і як створювалася ідея Metro Exodus. У фільмі використані фото архіви і раніше не публікувалися матеріали.

Друга частина фільму вийде на наступному тижні, а сама гра 15 лютого.

Безкоштовна демо версія Resident Evil 2

Якщо вам вже не терпиться увірватися в оновлений Раккун Сіті і вбивати зомбі, але чекати до 25 січня немає сил, то тепер можливість зробити це. Фрагмент під назвою 1 Shot Demo буде доступний з 11 до 31 січня на ПК і консолях. У ній нам пропонують побігати по поліцейській ділянці.

Обмежена ваша біганина 30 хвилинами, після закінчення яких гра скінчиться. Якщо ви помрете, гра перезапуститься з початку, але повернути витрачені хвилини, на жаль, не можна. Зупинити зворотний відлік можна, якщо відкрити інвентар. Після того як демка підійде до кінця вам покажуть новий трейлер. Вчимося бути спидраненрами, щоб вивчити як можна більше всього в грі.

Завантажити

У Activision нове керівництво і це керівник серії Call of Duty

Його звуть Роб Костіч, який раніше обіймав місце виконавчого віце-президента і генерального менеджера Call of Duty останні 10 років. Тепер він буде відповідати за стратегію розвитку компанії, а також контролювати розробку ігор.

В цілому в Activision Blizzard зараз пройшла велика реформація керівних осіб, які стоять не тільки у рул ААА проектів, але і мобільних ігор теж.

Зміни відбулися також з-за того, що я компанії позбулися двох цінних співробітників, головного фінансового директора Blizzard Entertainment Амріта Ахуджа і головного фінансового директора Activision Blizzard Спенсера Неймана. Будемо дивитися, чи зміниться їх політика в нашу користь чи ні.

Творці Destiny і Halo пішли від Activision

І знову, не відходячи від минулого новини, продовжимо. Студія Bungie зробила заяву, що покидає свого видавця, зберігаючи права на Destiny. За заявою на своєму сайті, студія називає причиною відходу те, що ігрова індустрія дуже сильно змінилася за останній час, і Bungie хоче розвиватися далі незалежно.

Activision подякували Bungie за 8 років спільної роботи, і пообіцяли зробити процес передачі прав на гру як можна більш плавним.

Зараз же Bungie збирається випустити нові події для Destiny 2:Forsaken, а також анонсувати декілька проектів.

Сторінка ПК версії The Division 2 зникла з Steam

Ubisoft ніколи не обходили магазин дядечка Габена стороною, але, схоже, скоро нас чекає їх розставання. Передумова до цього те, що ПК версія The Division 2 вийде в Epic Games Store і Uplay, але не в Steam.

Про співпрацю між двома студіями оголосила сама Epic Games, яка повідомила, що вони мають намір налагодити контакти між двома сервісами, щоб користувачі Epic Games Store і Uplay могли вільно спілкуватися між собою. Також Епіки згадали, що на їх майданчику з’являться і інші майбутні проекти Ubisoft, є ймовірність, що вони також минуть Стім.

Королівська битва в Red Dead Online

Для гри вийшло оновлення, в якому додали ще одну місцеву варіацію королівської битви з вогнепальною зброєю, під назвою «збройова лихоманка».

Битва доступна для 32 гравців і має класичні правила батл рояля – гравці б’ються в безпечній зоні, яка звужується. На карті розкидане зброю та припаси. Вона доступна для команд і для одиночної гри.

Нагадаємо, що у грі вже є одна королівська битва, де гравці б’ються тільки холодною зброєю і кулаками.

Також Рокзвезды діляться новою інформацією про найближчі плани на гру, серед яких розширення сюжетної компанії, створення динамічних подій на карті, нових змагань, гонок, а також нову зброю і костемизация.

Це були всі найцікавіші ігрові новини на цьому тижні. Залишайтеся з нами, читайте наш минулий дайджест, якщо ви це ще не зробили.