Як вибрати автомобільний лак


Как выбрать автомобильный лак
В сучасному світі для кожного автомобіліста велику роль відіграє те, як виглядає його автомобіль. Для цієї мети використовуються лакофарбові вироби, які надають поверхні авто тієї чи інший відтінок. Шар фарби можна додатково обробити засобами, призначеними для додання блиску. Для цієї мети використовуються в автосалонах спеціальні лаки.
Також хочемо вам порекомендувати вибрати http://avtomaliar.ua/1-lakokrasochnye-materialy/laki/
Автомобільний лак сьогодні користується величезною популярністю. Він представляється собою речовина, яка зроблена на основі полімерних композицій. Його текстура є досить рідкою і маслянистою. Такий лак відмінно підходить для обробки фінального шару після фарбування авто. Він надає поверхні автомобіля приємний блиск. До того ж завдяки йому поверхня стає більш щільною, що дозволяє протистояти утворенню на ній корозії і подряпин.
Твердий лак для автомобілів. Він представлений таким речовиною, як двокомпонентний лак автомобільний. Даний вид має густу консистенцію. Його плинність є мінімальною. Це обумовлено тим, що в його складі є велика кількість твердих речовин. Його необхідно наносити в півтора шару. Перший шар є тонким. Після нього наноситься вже основний шар, який повинен мати більшу товщину покриття.
В залежності від того, якими властивостями повинен володіти лак для обробки автомобільних поверхонь, виробник додається різні додаткові речовини. Багато хто з них служать для того, щоб у підсумку лакове покриття було глянсовим. Такі речовини додаються для додання блиску. У деяких випадках додаються речовини, які надають матову текстуру.
покриття краще віддати перевагу продукції з вмістом речовин для блиску. Якщо необхідно матове покриття, то слід вибрати продукцію з речовинами у складі, які надають матовий відтінок. Також важливо визначитися з видом лаку для авто. На ринку представлені тверді і м’які лакові продукти для автомобілів. Вони відрізняються консистенцією і нанесенням. Тверді наносяться в півтора шару. М’які в два-три шари.
Двокомпонентний поліуретановий клейДвухкомпонентным називається клей, що складається з двох компонентів (смоли і затверджувачів) і не має у своєму складі розчинників. Компоненти клею, як правило, зберігаються окремо. Отверджувачі можуть бути порошкові або рідкі. При змішуванні смоли з отверджувачами відбувається хімічна реакція, наслідком якої є твердіння складу. Наскільки швидко складу затвердіє, залежить від таких факторів, як температура і якість попередньої зачистки. Для того, щоб суміш придбала абсолютну свою міцність, необхідно деякий час. Змивка лакофарбових покрытийСмывка лакофарбових покриттів — спеціальні склади, приготовлені для видалення старого лакофарбового покриття.