Прислівя та приказки 1.1.3

436

Прислівя та приказки 1.1.3
Прислівя та приказки 1.1.3
Прислівя та приказки 1.1.3
Прислівя та приказки 1.1.3
Прислівя та приказки 1.1.3
Прислівя та приказки 1.1.3
Дуже велика колекція прислів’їв і приказок завжди буде у Вас під рукою.
if (!bw_android_old) echo(‘


НАЙБІЛЬША КОЛЕКЦІЯ ПРИСЛІВ’ЇВ І ПРИКАЗОК! Понад 50 тисяч улюблених прислів’їв і приказок, які розбиті по трьох великих розділів. Колекція об’єднує наступні розділи: російські прислів’я, прислів’я Даля і народні прислів’я. Для зручності навігації кожен розділ включає безліч категорій.

НАЙЗРУЧНІША КОЛЕКЦІЯ ПРИСЛІВ’ЇВ І ПРИКАЗОК! Зручний спосіб перегортання дозволить насолоджуватися читанням прислів’їв і приказок де б Ви не знаходилися. При перегляді категорій можна виділити улюблені категорії, натиснувши зірочку. У цьому випадку вибрані категорії потраплять в розділ «Обрані категорії». Також при читанні окремої прислів’я Ви можете натиснути зірочку, щоб додати її в розділ «Вибрані прислів’я». Ви завжди можете скористатися пошуком прислів’їв і приказок, якщо щось забули або просто для того, щоб знайти красиві і запам’ятовуються прислів’я. Можна скопіювати потрібну прислів’я в буфер обміну або поділитися нею з друзями та знайомими. Для цього достатньо зробити тривале натискання на прислів’я та вибрати бажану дію. Додаток підтримує кілька віджетів на будь-який смак (доступно в повній версії). Всі віджети оформлені в стилі самого додатка і поєднують в собі зручність роботи і приємний зовнішній вигляд.

САМА ФУНКЦІОНАЛЬНА КОЛЕКЦІЯ ПРИСЛІВ’ЇВ І ПРИКАЗОК! У додатку подано кілька режимів перегляду прислів’їв і приказок. Підтримується випадковий і послідовний висновок прислів’їв. Можна відображати прислів’я випадково по всім розділам, по одному з розділів або за однією з категорій. У рамках окремої категорії прислів’я та приказки можна переглядати послідовно, при цьому буде відображено порядковий номер прислів’я та загальна кількість прислів’їв у категорії. За умовчанням виводяться прислів’я та приказки з усієї колекції, але при бажанні можна налаштувати висновок тільки непрочитані прислів’їв.

НАЙКРАСИВІША КОЛЕКЦІЯ ПРИСЛІВ’ЇВ І ПРИКАЗОК! Дуже гарні шпалери для відображення прислів’їв і приказок нікого не залишать байдужими. Приємний колір фону відмінно поєднується з кольором тексту і не заважає насолоджуватися читанням прислів’їв. Текстури і розмітка оптимізовані як під смартфони, так і під планшети.

Програма активно розвивається. Всі пропозиції та побажання вітаються. Прохання оцінювати додаток тільки після реального користування. У зв’язку з великою різноманітністю мобільних пристроїв і версій Android, складно підтримувати додаток для всіх пристроїв. Тому якщо Ви виявите помилку в додатку, прохання повідомити про це на електронну пошту, вказану в розділі «Про програму». Помилка буде виправлена як можна швидше.

Прислівя та приказки 1.1.3
Завантажити

Android 2.3+