Кращі карти для Android

424

ммм Київ на картах))
Відповісти

Duh_VINNI44 ★1, 26 жовтня 2016 – 20:58 (…)

0
+

У картах HERE погано що показує номера будинків при дуже великому збільшенні і бісить що показує назви установ, але починаєш збільшувати і вже нічого не показує… Добре тільки що оффлайн карти є.
Відповісти
Кращі карти для Android
amfibia, 26 жовтня 2016 – 21:38 (…)

0
+

в хер картах в єдиних є вело режим. для мене як для велосипедиста це цінно
Відповісти
Кращі карти для Android
DedFez ★★50, 26 жовтня 2016 – 23:45 (…)

+1
+

Найкращі карти це навітел. Вся ця хрень без інету не оре, а навітел похрін, всі оффлайн, навігація по всій планеті
Відповісти
Кращі карти для Android
wmaks170404 ★2, 27 жовтня 2016 – 10:09 (…)

+1
+

Osm Maps і Тут без інету оре
Відповісти
Кращі карти для Android
DedFez ★★50, 27 жовтня 2016 – 14:09 (…)

0
+

а навітел по всьому світу картки. в тих картах можна скачати готову карту і не паритися?
Відповісти
Кращі карти для Android
wmaks170404 ★2, 27 жовтня 2016 – 16:45 (…)

+1
+

У Osmand карти всього світу є лол
Відповісти
Кращі карти для Android
wmaks170404 ★2, 27 жовтня 2016 – 16:46 (…)

+1
+

І до того ж безкоштовно
Відповісти
Кращі карти для Android
DedFez ★★50, 28 жовтня 2016 – 08:45 (…)

0
+

і там прям така детальна карта всій росії в офлайні буде? не тільки міста, а й усієї росії. з дачами, селами, дрібними містами і всім всім іншим.
Відповісти
Кращі карти для Android
wmaks170404 ★2, 28 жовтня 2016 – 12:31 (…)

0
+

Так!
Відповісти
Кращі карти для Android
ferzVS, 28 жовтня 2016 – 19:16 (…)

0
+

На open Street map в лісі навіть стежки намальовані в моїй глушині. А на навітел в тому році дивився, дак розв’язку перебудовану за 4 роки так і не перемалювали. І це в досить великому місті.
Відповісти
Кращі карти для Android
DedFez ★★50, 29 жовтня 2016 – 19:19 (…)

0
+

почитав трохи краще новину, майже всі оффлайн карти там юзають карти розвиваються співтовариством. я наприклад в 2гіс відправляв запит додати будівля, фото всякі, і все додали. але всеж не хороші, так, по суті можна понадобавлять що завгодно і яку завгодно інформацію, яку особливо ніхто не перевіряє. у обвітрений це ніби складніше, тому і оновлюють все досить довго. ну буде час, все перевірю на точність
Відповісти
Кращі карти для Android
ferzVS, 30 жовтня 2016 – 14:46 (…)

0
+

Ну на одного покидька знайдеться 10 осіб, які не дадуть пройти фэйковой інформації. У відкритих картах не без розбору приймають зміни. Є модерація.
Відповісти
Кращі карти для Android
lavionova, 27 жовтня 2016 – 00:07 (…)

0
+

2GIS просто вбиває відсутністю голосового пошуку. Особливо за кермом, коли доводиться дивитися одним оком на дорогу, а іншим на клавіатуру. Ще й промахуватися постійно
Відповісти
Кращі карти для Android
silent945, 27 жовтня 2016 – 10:00 (…)

+2
+

У хЕровых картах ще є така чудова функція, як попередження про обмеження швидкості. Тобто цей пакет реально знає, що в такому-то мухозасранске, на такій-то вулиці висить обмеження і якщо ти їдеш швидше, то тобі про це пиликнут на всю машину.

Я хз, звідки вони беруть карти, але ця программуліна прокладала мені маршрут та лісовими дорогами, коли їздив на риболовлю.

Гугл карти — яскравий представник творчості компанії Гугл: постійно пропонує повернути там, де вже рік як заборонений поворот. І якщо для «рідного» міста це не страшно, то в чужому починаються пошуки нормального маршруту, що выбешивает.

Яндекс в цілому непоганий, особливо для того, щоб пореготати в пробках над коментарями. Але, як кажуть, краще нехай анб знає, коли я сходив у туалет, ніж рідне КДБ що у мене взагалі є якась техніка.
Відповісти
Кращі карти для Android
Damon86, 29 жовтня 2016 – 00:53 (…)

0
+

Серйозно думаєш що, рідного “Кдб” ти жодному чином потрібен gsm передавача куди точніше визначать, ніж через ці карти, якщо треба буде
Відповісти
Кращі карти для Android
dsprts, 28 жовтня 2016 – 10:19 (…)

0
+

а locus map
Відповісти
Кращі карти для Android
ferzVS, 28 жовтня 2016 – 19:20 (…)

0
+

2гіс все таки більше як довідник.
Відповісти
Кращі карти для Android
igor_il4uk, 28 жовтня 2016 – 20:26 (…)

0
+

А де CityGuide? На мою кращу навігатор на сьогоднішній день по точності… і більш менш зрозуміла
Відповісти
Кращі карти для Android
LuckyBoy ★3, 29 жовтня 2016 – 01:10 (…)

0
+

У мене, наприклад, стоять два додатки карт Google Maps і 2ГІС. Перше для постійного використання і онлайн-доступу, а друге на випадок, коли з незрозумілих причин я залишаюся без інтернету або мені потрібно подивитися які організації знаходяться в певному приміщенні, де вхід куди-небудь і т. д. Імхо, це як раз таки найкращі карти:)
Відповісти
Кращі карти для Android
DedFez ★★50, 29 жовтня 2016 – 20:57 (…)

0
+

потестил maps.me
на нексус з гуглом і всім іншим — працює, інтерфейс глючить, визначає місце розташування.
на хуавее без гапсов — визначає місце розташування після запотиличника, інтерфейс іноді глючить

з плюсів
— по компасу показує куди дивишся

— малий розмір карт
— карти можна в налаштуваннях переміщати з однієї пам’яті тіл в іншу

з мінусів
— при першому запуску нічого не питаючи починає або качати карту вашого міста, або карту всього світу якщо місце розташування відключено. ні пропустити ні відключити не можна, тільки призупинити, незрозуміло, чому не можна запустити додаток і потім вже докачати необхідні карти, а не те, що йому заманеться.
— компас працює досить дивно, в одну сторону показує нормально, в іншу трясеться і точно показываеть не хоче. перевірено на обох девайсах.
— інтерфейс глючить, натиснув кнопку завантажити карту, воно ніяк не відобразилася, природно натиснув ще раз, і воно знову ніяк не відобразилося, після чергового перезавантаження гурток завантаження таки став відображатися. а у мене з’явилося відразу дві карти москви однакових.
— відразу починає прокладати маршрут не питаючи засіб пересування (ні, його, звісно, можна вибрати, але за замовчуванням він відразу починає прокладати маршрут для машини)
— місце розташування визначає косячно, а точніше раз запустиш — не бачить дпс зовсім, закриєш, відкриєш ще раз і гпс раптово бачиться.
— навігація більше працює за принципом «я тобі покажу точку куди тобі треба, а там уже сам іди» тупо неможе прокласти дорогу прямо, завжди намагається водити колами навіть там де очевидна пряма дорога. водить тільки за більш-менш основними дорогами, дороги між будинками взагалі ігнорує і не прихнает їх існування. ті нещасні дороги між будинками, більшою частиною або відсутні, або зроблені на швидку руку, наприклад, іде, іде і все в середині раптово зникла.
— про навігацію за межами москви (інших міст) можна взагалі забути, малює тільки найбільші дороги, ні сіл, ні дач, нічого немає, просто йдуть в нікуди дороги від станцій (точніше не дороги, а пара смужок в рандомные місця)
Відповісти
Кращі карти для Android
DedFez ★★50, 31 жовтня 2016 – 13:47 (…)

+1
+

Потестил в реальних умовах. Карти просто дно. варто було мені відключити інтернет і вийти з хати, як одразу почалося — ой, у вас треба карту світу і москви скачати. а вдома ти по інету мені що качала? загалом, без інета програма перестала бачити карти в пам’ять телефону, як їх не підсовував, як не скидав налаштування — марно. в залежності від різних скидів і подсовываний вона вимагає дві карти, то одну карту світу. якусь карту на 10мб, загалом цілковитий треш і марення. програма нікуди не року і використовувати як навігатор таке глючне щось не можна.

залишаюся при своїй думці, навітел — кращі оффлайн карти, скачав, поставив, забув. працює і все, без косяків, без глюків, з нормальними картами і маршрутами.
Відповісти
Кращі карти для Android
wmaks170404 ★2, 31 жовтня 2016 – 19:50 (…)

0
+

OSM Maps, не?
Відповісти
Кращі карти для Android
DedFez ★★50, 31 жовтня 2016 – 20:12 (…)

0
+

і до них черга Екшн де, як ставлю так і пишу коменти
Відповісти
Кращі карти для Android
DedFez ★★50, 29 жовтня 2016 – 21:24 (…)

0
+

2гіс

плюси:
довідкова інформація

мінуси:
— пропустити завантаження карт не можна. для завантаження карти москви потрібно 1 гб внутрішньої пам’яті, немає вибору накопичувача для карт.
— вибрати накопичувач можна після завантаження карт, однак карти туди самі не перенесуться, папки так само треба створювати вручну
— не дивлячись на апаратне прискорення карта всерівно подлагивает, так само як в навітел
— для того що б таки завантажити карту москви (якщо пам’яті у вас недостатньо) треба: завантажити будь-яку маленьку картку, завантажити навігатор, створити папку на карті пам’яті, в налаштуваннях навігатора вибрати ту папку, видалити поточну карту, вибрати завантаження карти москви і… виліт. перезапускаємо. продовжуємо завантаження. карти вантажить повільно. якщо гпс погано ловить постійно вылизают уведо
— немає вибору пішохода, або громадським транспортом, або метро або машина.
— так само як і в maps.me водить колами, не може просто прямо прокласти дорогу, ігнорує дороги між будинками, дороги між будинками точно так само або відсутні, або йдуть внікуди, або взагалі десь на середині тупо зникають а через пару метрів беруться з повітря і йдуть далі.
— за межами міст навігації нема. взагалі ніяк. у мапс.ми хотяби станцію показував, тут просто полі. підходить винятково для навігації усередині міста.
— спливаюча на весь екран реклама інших їх додатків
Відповісти
Кращі карти для Android
DedFez ★★50, 29 жовтня 2016 – 21:29 (…)

0
+

на мою думку, ідеально підходить з компа в браузері дивитися карту, шукати потрібні організації, контакти. там же можна їм внести виправлення, додати фото та інше. додаток — жахливо.
Відповісти
Кращі карти для Android
DedFez ★★50, 29 жовтня 2016 – 21:35 (…)

0
+

навітел

плюси:
— нормальна навігація по всій росії та іншим країнам (за них не знаю, але москва і мо точно нормально шлях вказує)
— нормальні карти. так, місцями застарілі, зате всі дороги прокладені нормально, а не перериваються на середині або кінчаються незрозуміло де.
— прокладає маршрут прямо на відміну від попередніх
— багато багато багато всіляких налаштувань
— карти всієї росії. включаючи навіть всякі села та дачі

мінуси:
— карти важать гігабайти, немає можливості завантажити певний місто
— не показує по компасу куди дивишся (а в плані знайти потрібний будинок або сторону це просто необхідно)
— застарілий інтерфейс, подлагивание при перегляді карти
Відповісти
Кращі карти для Android
SmartN1, 2 листопада 2016 – 04:03 (…)

-1
+

Той момент, коли відгук-коментар корисніше, ніж стаття.
Пропоную таку інформацію як додавати безпосередньо в статтю. Опис, найчастіше від виробника, це одне, але особистий досвід, хоч і твій особистий, куди цінніше і такі коментарі краще дозволяють зробити вибір з таких статей-порівнянь.
Відповісти
Кращі карти для Android
SmartN1, 2 листопада 2016 – 04:04 (…)

0
+

*… хоч і НЕ твій особистий…
Відповісти
Кращі карти для Android
DedFez ★★50, 29 жовтня 2016 – 21:40 (…)

0
+

самий крутий навігатор — HandyGPS

не треба встановлювати карти
непотрібний інтернет
немає вимог по потужності тк немає ніякого дизайну та іншого

Ви просто підключаєтеся до gps, зберігаєте поточні координати, після чого він за компасом стрілкою показує на цю точку. геніально просто. ідеально в тих місцях де немає цивілізації і доріг.
Відповісти
Кращі карти для Android
ferzVS, 30 жовтня 2016 – 14:48 (…)

0
+

Мені по лісі сподобалося гуляти з додатком «я йду додому». Можна сказати голосової компас.
Відповісти
Кращі карти для Android
kolya_kolya_koly9, 31 жовтня 2016 – 19:59 (…)

0
+

Завжди в HERE можна було скачати регіон.
Кращі карти для Android
Відповісти
Кращі карти для Android
DedFez ★★50, 3 листопада 2016 – 23:10 (…)

0
+

перевірив OsmAnd, в принципі, не рахуючи іноді кривого перекладу карти норм.

плюси:
карти важать мало, навігація більш-менш норм, початкову завантаження карт можна толі пропустити, то зупинити, точно не пам’ятаю, але головне сам відразу качати щось він не починає. вміє орієнтуватися за компасом, працює стабільно

мінуси:
ЖЕРЕ ресурси і дичайше гальмує. бідний nexus 7 2012 при перегляді цих карт гріється сильніше ніж при грі в гта са, корявий переклад, наприклад, вам пропонують завантажити карту москви, і є ще карта московської області, АЛЕ в картах мо є карта москви, хоча про це ніяк не говорять і де тут взагалі логіка, чому не назвати «карта москви і мо». компас кілька кривої, при роботі з gps так і норовить притягнути до якоїсь дорозі або сусіднього будинку, налаштувань особливо немає ніяких.
Відповісти
Кращі карти для Android
DedFez ★★50, 3 листопада 2016 – 23:12 (…)

0
+

дороги походу взагалі тільки у обвітрений є норм, у цих карт, як і у попередніх точно така ж карта з тими ж косяками йде внікуди розриваються по середині дороги, або взагалі їх практично повна відсутність між будинками
Відповісти
Останнє редагування: 3 листопада 2016 – 23:12

Додати коментар

Якщо потрібно відповісти комусь конкретно,
краще натиснути «Відповісти» під його коментарем

Обговорювана сьогодні
25
Fortnite вийде на Android цим літом
16
iPhone X — самий продаваний смартфон у світі, Xiaomi вперше в трійці лідерів
7
ASUS показала компактний ноутбук з Intel Core i9
7
США пом’якшить санкції проти ZTE, якщо та проведе реструктуризацію
6
Розробники звернулися до Apple з вимогами
6
Paradox дає вам шанс переписати світову історію
Рекомендуємо популярне
Кращі карти для Android
Цікаві новинки місяці: квітень 2018
Кращі карти для Android
Apple Pay заробив на Україні
Кращі карти для Android
Киноповестка: прем’єри другого вікенду травня
Кращі карти для Android
ТОП-5 недорогих розумних годин на AliExpress
Кращі карти для Android
Розробники звернулися до Apple з вимогами
Кращі карти для Android
PUBG Mobile на PC

Підписатися на повідомлення про щотижневих дайджестах для Android
Кращі карти для Android

Кращі безкоштовні гри тижня для Android (14.05.2018)Кращі карти для Android
Кращі карти для Android

Кращі програми тижня для Android (08.05.18)Кращі карти для Android

Огляди на Trashbox.ru
Кращі карти для Android
Огляд ігрової мишки ASUS ROG PugioКращі карти для Android
Кращі карти для Android
Огляд Vivo V9: вдалий імітатор?Кращі карти для Android
Кращі карти для Android
Ноутбук HP OMEN X 17: диявольська продуктивністьКращі карти для Android
Кращі карти для Android
Огляд EZVIZ Mini O Plus – ЄВА від світу відеоспостереженняКращі карти для Android
Кращі карти для Android
Огляд ASUS ZenBook Flip S: гість з корпоративного світуКращі карти для Android
Кращі карти для Android
Пара білих: HyperX Fury DDR4-2133 32 GbКращі карти для Android

Ігри дня

Sandbox

Knife Hit

Legends

Shadow Fight 3
Програми дня

Retrica

FaceApp

Prisma

VLC