zANTI 2.5.0

720

zANTI 2.5.0
zANTI 2.5.0
zANTI 2.5.0
Anti — Android Network Toolkit. Anti складається з 2 частин: сама програма і розширювані плагіни. Майбутні оновлення додадуть функціональності, плагінів або вразливостей/експлойтів.
Яндекс.ДиректКак сісти на шпагат за 60 днів?Онлайн-курс розтяжки для чоловіків і жінок будь-якого віку від Ляйсан УтяшевойУзнать большеsilavoli24.ru18+Приховати рекламу:Не цікавлюся цією темойТовар куплений або послуга найденаНарушает закон або спамМешает перегляду вмісту

Спасибі, оголошення приховано.

Приховати оголошення
rn Використання Anti дуже інтуїтивно — при кожному запуску, Anti відображає карту мережі, пошук активних пристроїв і вразливостей, і виводить відповідну інформацію: зелений світлодіод сигналізує про активних пристроях, жовтий — про доступних портах і червоний — про знайдені вразливості. Крім того, кожен пристрій буде мати значок, що позначає тип пристрою. Після завершення сканування, Anti згенерує автоматичний звіт з зазначенням наявних у вас вразливостей або використовуються поганих методів, і підкаже як виправити кожен з них.

Як тільки Anti проаналізує вашу мережу, ви можете вибрати спосіб атаки:

  • Scan — обрана мета сканується на предмет відкритих портів і вразливостей. Також є можливість вибору специфічного скрипта для більш просунутого/цілеспрямованого сканування.
  • Spy — пакети, що передаються з/на вибраний пристрій будуть перехватываься і відображатися на вашому телефоні у вигляді зручної галереї. Якщо ви виберете в якості мети підмережа/діапазон, то будуть відображатися всі передані в цій мережі пакети для всіх підключених до неї пристроїв. Ще одна особливість плагіна Spy полягає в перехопленні веб-сайтів і незахищених (не HTTPS) логінів/ паролів, які відображаються в нижній області.
  • D. O. S — обрана мета буде піддаватися DoS-атаці, при якій її доступ до Інтернету буде або повністю неможливий, або суттєво утруднений.
  • Replace images — всі зображення, що передаються з/на мету, будуть замінені логотипом Anti, таким чином запобігаючи відображення будь-яких зображень в браузері при перегляді Інтернет, за винятком приємного оку логотипу Anti…
  • M. I. T. M — мета буде піддана атаки «людина посередині», що є просунутою атакою, яка використовується в основному в поєднанні з іншими типами атак. Це дозволяє застосовувати спеціальні фільтри для маніпулювання передаються по мережі даних. Користувачі також можуть додавати свої власні фільтри MITM, щоб створити ще більше MITM атак.
  • Attack — буде ініційована атака вразливостей мети з використанням нашого хмарного сервісу. У разі успішного дії, це дозволить управляти пристроєм дистанційно з вашого телефону.
  • Report — буде створено звіт про уразливості з висновками, рекомендаціями та порадами щодо усунення знайдених вразливостей або використовуються поганих методів.

Завантажити