Як вибрати виту пару utp

6-28-2021

Кручена пара – це кабель зв’язку, який складається з декількох пар ізольованих провідників, скручених між собою і поміщених в захисну оболонку. 

Використовується для монтажу кабельних локальних мереж, в тому числі телефонних і комп’ютерних. Великий вибір кабелю вита пара ви знайдете в каталозі нашого інтернет-магазину. Якщо ви хочете отримати детальну консультацію по ціні і характеристикам продукції перед оформленням замовлення, зв’яжіться з менеджерами. Також хочемо порекомендувати купить не дорого витую пару на сайті , тут висока якість матеріалу та найкращі ціни.

Кабель під назвою “кручена пара” використовується для передачі аналогової або цифрової інформації, будучи необхідним компонентом структурованих телекомунікаційних мереж. Завдяки невеликому діаметру і хорошою пластичності провід даного типу дозволяє створювати розгалужені локальні мережі в межах комерційних підприємств і житлових комплексів.

Різновиди

З назви видно, що кручена пара являє собою кілька пар провідників, які переплетені між собою, і укладені в ізоляційну оболонку. Як правило, серцевину виготовляють з міді, ходячи на ринку також можна зустріти вироби, виконані з обмідненого алюмінію.

Ми пропонуємо купити кабель вита пара двох видів:

Вита пара utp. Бюджетний варіант, який не має екранування. Використовується для прокладки телефонних або невеликих комп’ютерних мереж.

Кабель ftp. Вироби даного типу відносяться до категорії захищених і застосовуються для створення мереж, в яких можливе виникнення перешкод. Щоб сигнал не спотворювався в результаті зовнішнього впливу, провід поміщають в оболонку з фольги.

В якості зовнішньої ізоляції може бути використаний полівінілхлорид, поліпропілен або звичайний поліетилен. Також провід може відрізнятися за кількістю провідних жив. Зокрема, в нашій компанії ви можете придбати виту пару з 2-ма або 4-ма жилами. Для прокладки розгалужених мереж ми пропонуємо дроти, всередині яких розташовуються по 10 або 25 пар провідників.

Як вибрати

Як бачите, кручена пара може мати різні характеристики, через що вибір не завжди очевидний. Щоб не помилитися при покупці, звертайте увагу на наступні параметри:

Категорія (cat). Від даного параметра залежить діапазон частот, який буде пропускати провід без перешкод. Чим вище категорія, тим з більшою швидкістю і чистотою буде проходити сигнал.

Довжина. Здавалося б, даний параметр є очевидним, однак, досвід показує, що в більшості випадків кабелю не вистачає і його доводиться докуповувати. Тому рекомендуємо точно розрахувати необхідну кількість проводів, заклавши при цьому невеликий запас, яким можна буде скористатися, якщо кабелю не вистачить.

Щоб купити виту пару, звертайтеся в радіотехніку. В наявності великий вибір кабелів, різної довжини, перетину і вартості. Також до ваших послуг досвідчені консультанти, які допоможуть підібрати будь-яке необхідне обладнання та комплектуючі. Телефонуйте, будемо раді співпраці.