Як відремонтувати електропроводкі


Как отремонтировать електропроводку
Далекій від автоіндустрії людині важко уявити собі нескінченні джгути проводів, які приховані під обшивкою автомобіля. Їх метраж в сучасному авто обчислюється сотнями метрів, а пошук несправності стає цілою проблемою, вирішити яку можна тільки за допомогою спеціального діагностичного обладнання. І якщо з’являються труднощі з експлуатацією транспортного засобу, автовласник може своїми руками визначити причину відмови, або знайти вузол, нестабільно функціонує саме в результаті виходу з’єднувальних проводів з ладу.
Також хочемо вам порекомендувати ремонт электропроводки
Що стосується електричних характеристик кабелю, то вони відповідають за безпеку та втрати електроенергії. Два важливих параметри — матеріал і діаметр жили кабелю. Вони зумовлюють певні свідчення опору на метр довжини. Чим менше опір, тим краще: втрачається менше енергії по дорозі від АКБ до місця призначення. Крім того, кабель менше нагрівається.
Фізико-механічні параметри відносяться більше до ізоляції, ніж до жилі. Ізоляція відіграє важливу роль: захищає кабель від короткого замикання і оголення жили. Тому важливо, щоб ізоляція не плавилася, не дубела і не розтріскувалася. Вона повинна мати певний запас міцності, щоб не рватися в умовах найменшого тертя/натягу/кочення. Не повинна жодним чином вступати в реакції з різними виробами хімічної промисловості, які призначені для «профілактики», «годування» і «лікування» автомобіля.
Електрична схема автомобіля являє собою графічне зображення спеціальних значків і символів, які мають послідовне або паралельне з’єднання. При цьому схема ніколи не відображає дійсне розташування даних елементів, а лише вказує на їх зв’язок між собою. Так, людина, яка в них розбирається, може з одного погляду визначити принцип дії електроприладу.
Контролька. Візьміть одноконтурну лампу на 12 Вольт. Під’єднайте два дроти. Один киньте на корпус ТЗ, а на кінець другого приєднайте голку. Тепер тикайте голкою в дроти, якщо лампа горить, значить струм тече в проводі. Акумуляторна батарея в даний момент повинна бути приєднана. Цим способом зручно шукати обрив у проводі або зниклий контакт.