Як вибрати постачальника послуг пультової охорони?


Переваг у пультової охорони багато. З кожним роком охоронні пристрої стають все мініатюрніша, естетичніше, але при цьому — надійніше і зручніше в експлуатації.
Принадність сучасних систем охоронної сигналізації у тому, що вони здатні не просто зафіксувати будь-яку спробу проникнення, але і визначити, яким «шляхом» забирається в приміщення злочинець, і навіть відстежувати його переміщення по території, що охороняється.
Відпала необхідність додзвонюватися на пульт і повідомляти пароль — всі ці функції взяла на себе електроніка, яка «без віддзвонили» дублює тривожні повідомлення на мобільний телефон Клієнта охоронної організації. (Увага: не GSM!)
Насправді ж, список за цим стоять організацій, здатних надати якісні послуги пультової охорони, не так вже й великий. Хочу порекомендувати вибрати пультовая охрана объектов в Киеве

Ринок охоронних послуг досить гнучкий, ситуація на ньому періодично може змінюватися, тому, не віддаючи будь-якої організації переваги, давайте просто визначимо критерії вибору:

1. Обладнання на якому здійснюється охорона організації (радіоканал, GSM або телефонна лінія):

Широка доступність пристроїв придушення сигналів стільникового зв’язку робить охоронне обладнання GSM марним, якщо зловмисник включає такого роду «глушилку» кількість sim-карт або наявність GPRS, 3G, 4G і т. д. на охоронному приладі вже не має ніякого значення. Такі пристрої вільно продаються зовсім для інших цілей (наприклад, для виключення користування стільниковими телефонами в театрах, на важливих нарадах, а також при проведенні іспитів ЕНТ і т. д.), але в руках зловмисника це пристрій може заблокувати сигнал тривоги з Вашого об’єкта при несанкціонованому проникненні або збройному нападі на об’єкт.
Повноцінної альтернативи радіоканальному моніторингу віддалених об’єктів немає як за ціною, так і за швидкістю розгортання і надійності. При використанні інших каналів передачі даних (GSM, GPRS, TCP/IP, телефонні)існує залежність від організацій посередників (оператори стільникового зв’язку, телефонні компанії, Інтернет провайдери), які не несуть відповідальність за безпеку об’єкта. Ефект «Нового року», коли всі лінії перевантажені, також ніхто не відміняв.
Далеко не всі охоронні підприємства мають можливість і працюють з використанням радіоканалу для передачі інформації з охоронюваних об’єктів.

2. Оперативність реагування

Вчасно помітити злочинця — це лише півсправи, адже його треба зупинити, затримати, не дозволити йому довести свою чорну справу до кінця, тим більше — безкарно втекти.
І ось тут перед нами постає головне питання: як вибрати охоронну структуру, яка буде забезпечувати вам «силове прикриття»? Тобто, реагувати на спрацювання сигналізації, в найкоротший час прибути до місця події, грамотно перевіряти об’єкт, знаходити і затримувати злочинця.
В ідеалі, фірма, якій ви збираєтеся довірити охорону своєї власності, повинна розташовувати в кожному охороняється мікрорайоні окремим екіпірованим за всіма правилами екіпажем на спецавтотранспорте. І резервом — на випадок, якщо один з екіпажів буде зайнятий або автомобіль вийде з ладу.
Саме за рахунок числа мобільних груп швидкого реагування, досягається максимальна оперативність. При цьому якщо групи розкидані по території, що охороняється, завжди необхідно фіксувати знаходження найближчої з них.
Деякі охоронні організації не мають власних машин швидкого реагування. У разі тривоги телефонують на інший пульт і просять виїхати на виклик. В цьому випадку губляться додаткові хвилини, а наряд, що виїхав, не має повної інформації про зазначений об’єкт і характер тривоги.

3. Цілодобовий Сервіс

Наступний критерій – сервіс, технічне обслуговування вашого комплексу. Сучасна компанія, що займається установкою пультових охоронно-пожежних сигналізацій, зобов’язана надавати і цілодобовий технічний сервіс, а також гарячу заміну вийшли з ладу засобів сигналізації. Така міжнародна практика. Так що обов’язково поцікавтеся, чи має компанія, в яку ви звернулися, можливість у будь-який час дня і ночі надіслати до вас фахівця для усунення всіх неполадок, які виявилися конкретно у вашому комплексі. А також – Чи є у цієї компанії Цілодобова «Гаряча лінія» з обслуговування клієнтів.

4. Матеріальна відповідальність

Вивчіть типовий договір (його відсутність має відразу насторожити). Залучіть для консультацій за договором юриста. Серйозні охоронні фірми включають в договір пункт про відшкодування можливої шкоди, заподіяної власникам з вини охорони.
Особливої уваги при виборі охоронної фірми вимагає питання страхування. Сторож, не несе відповідальності за збереження майна — це нонсенс. І нехай реклама кричить, що Фірма гарантує вам стовідсотковий захист, розслаблятися не варто.
Серйозні люди це розуміють, тому у кожного солідного представника охоронного бізнесу в договорі з клієнтом передбачено пункт про матеріальну відповідальність. Це зовсім не означає, що фірма заздалегідь розписується в своєму безсиллі. Навпаки, набагато небезпечніше, коли Вам тільки на словах обіцяють «в разі чого, все відшкодувати». Від послуг такої організації краще відмовитися відразу. Хороша охоронна фірма, піклуючись про свою репутацію, заздалегідь передбачить поганий варіант. У разі, якщо сигналізація раптом дала збій, якщо екіпаж не встиг до терміну, якщо злодій виявився хитрішим і спритнішим-сумлінна ОХОРОННА ФІРМА згідно договору, без скандалів і тяжб, відшкодує клієнту понесений збиток.

5. Розцінка

Слід пам’ятати, що дешеве не означає Краще. Очевидно, що якість обслуговування залежить від суми, яку клієнт готовий заплатити. В даний час розцінки на охоронні послуги, в цілому, стабілізувалися, тому істотних відмінностей у цінах у фірм, що представляють однотипні за якістю послуги немає. Вартість послуг залежить від багатьох критеріїв кількості та рівня професійної підготовки охоронців, витрат на їх екіпіровку, придбання зброї і спеціальних засобів, важливості об’єкта, що охороняється, його технічної укріпленості.
У зв’язку з цим не намагайтеся приховати від керівників охоронного підприємства своїх проблем, інакше вони не зможуть забезпечити вам адекватну охорону.
Якщо вам пропонують охоронні послуги за дуже низькими розцінками, то ймовірно фірма досягає цього шляхом жорсткої економії, не вкладає кошти у свій розвиток і підготовку охоронців, не закуповує необхідного обладнання та оснащення, мало платить охоронцям, отже, вони низкоквалифицированны або є пенсіонерами просунутого віку. У деяких компаніях, заради економії, в машині їздить тільки один водій-охоронець. Тоді як в групі ДБР має бути як мінімум 3 охоронця.
Як правило, Охоронна організація, що дорожить своєю репутацією, не стане братися за завідомо ризикований захід, якщо розуміє, що виділяються клієнтом коштів на охорону об’єкта явно недостатньо. Готовність охоронної організації працювати за «будь-які» гроші повинна вас насторожити, тому що у таких пультів притаманна велика текучка серед охоронців. Там вважають, що будь-якого охоронця можна легко замінити. Це так, але має негативні наслідки:
— незнання об’єктів новими фахівцями збільшує час реагування;
— збільшується виток інформації і, як наслідок, ймовірність наведень;
— погіршується ставлення до роботи.

6. Репутація компанії

Необхідну інформацію для перевірки надійності приватного охоронного підприємства можна отримати на стадії переговорів. Стабільно працюючої охоронній фірмі нічого приховувати від потенційних клієнтів, тому її керівництво відповість на більшість ваших питань і представить необхідний пакет документів.
У питанні безпеки дуже важлива репутація і вік компанії, До послуг якої Ви хочете вдатися. У разі, якщо через рік компанія припинить свою роботу, можливо, ви не зможете знайти застосування встановленим у вас обладнання. Звичайно, більше довіри викликають ті компанії, які порівняно довго знаходяться на ринку.
Зазвичай, якщо у фірми більше 10 солідних об’єктів, то це досить серйозне підприємство. Але буває і так, що фірма охороняє тільки один, але дуже великий об’єкт. Підприємство не повинно приховувати відомостей про об’єкти, що охороняються, оскільки це-візитна картка фірми, її кращі рекомендації. Якщо ж керівництво, посилаючись на комерційну таємницю, відмовиться надати відомості про охоронювані об’єкти, значить йому нічим похвалитися. Не полінуйтеся зв’язатися з господарями об’єктів, що охороняються і дізнатися їх думку про охоронне підприємство.
ДО РЕЧІ, наявність екіпіровки і службової зброї-це теж дуже вагомий показник. Отримати дозвіл, обладнати сховище, дотримати всі умови правоохоронних органів, зареєструвати свою радіочастоту дуже непросто. Тому гарне оснащення — ознака солідної, надійної і авторитетної фірми, якісно виконує свої функції.