Як вибрати навушники

Как выбрать наушники
Ви недавно придбали якісні навушники, але вони видають тихий, плоский звук. Можливо, вас обдурили продавці в магазині і настав час сказати їм все, що ви про них думаєте. Досвідчені меломани знають, у чому може полягати проблема, і вже припустили правильний варіант відповіді. Можливо, ви просто не розрахували співвідношення потужності джерела звуку і електричного опору навушників, так званого імпедансу. Хочемо порекомендувати купити   наушники в Киеве

Потрібно пам’ятати про те, що точно так само, як КАМАЗУ не підійде вісь від мерседеса – і навпаки, так і портативний пристрій типу mp3 плеєра не зможе забезпечити якісного звуку в навушниках з високим опором. Опір з’їсть всю гучність, паралельно розрядивши акумулятор джерела. Те ж саме можна сказати і про так званих вкладишах – вони дуже гарні для використання разом, наприклад, з мобільними телефонами, але при підключенні до потужного джерела в кращому випадку видадуть вам весь спектр шумових ефектів у вигляді скрипу, скреготу і шипіння, а в гіршому перегорять.

На завершення наведемо кілька прикладів, щоб наочно продемонструвати вдалу комплектацію, здатну видати на виході якісний звук без втрат в якості. Згадані навушники обрані випадково у відповідності зі своїми параметрами – виключно для орієнтира. Цінами порадувала компанія iconBIT зі своєю лінійкою Axelvox – в основному на ринку їй представлені навушники з опором 32 Ом.
Якщо ж говорити винятково про портативних апаратах, то тут важко виділити якусь модель – дуже великий вибір. Підкуповують хороша шумоізоляція і високі звукові характеристики.