Як вибрати квартиру в новобудові

Придбання квартири-неймовірно відповідальний крок у житті, адже житло підбирається на дуже довгий термін. Часто люди не знають, чого хочуть, або їм важко вибрати серед запропонованих варіантів. Ми підібрали основні максимально ефективні поради, які допоможуть Вам купити квартиру своєї мрії. Хочемо порекомендувати купити квартиру в Приморском районе Одессы за кращою ціною.

Найчастіше основним критерієм підбору для покупців стає вартість квартири. Від передбачуваного бюджету, який Ви готові витратити на нове житло, залежать його характеристики: розташування, метраж і класовий рівень вдома. Для того, щоб правильно розрахувати свої сили, Вам також потрібно задуматися на тему того, яким чином Ви будете розплачуватися за квартиру, про умови іпотеки або розстрочки, послуги нотаріуса, податки і т. д. Також має значення вартість наступного ремонту. Необхідно купувати житло по кишені, адже якщо вибрати квартиру, ціна якої не співвідноситься з Вашими можливостями, Ви ризикуєте дуже сильно пошкодувати.

Також важливим питанням є мета Вашої покупки. Зрозуміло, трапляється таке, що люди купують нову квартиру для зміни обстановки, але найчастіше це подія є наслідком чогось. Це може бути зміна роботи, поповнення в сім’ї та інші моменти. В такому разі має значення розташування будинку, його близькість до певних місць: будь то університет або місце нової роботи.

З попереднього пункту випливає те, що важливо враховувати розташування будинку. Для багатьох людей зміна звичного місця проживання є стресом. Саме тому часто покупці вибирають в якості нового місця проживання райони, в яких вони добре орієнтуються. Якщо ж це неможливо або клієнти готові жити в малознайомій частині міста, то основними орієнтирами є зручна інфраструктура (магазини, школи, лікарні), транспортна доступність (паркування, великі магістралі) і близьке розташування до місць роботи або навчання. Також часто покупці звертають увагу на екологічну чистоту району: відсутність поблизу шкідливих фабрик і заводів, то, наскільки зелене місце.

До того ж, необхідно залишатися уважними при виборі самої квартири. Враховуйте всі технічні характеристики: планування, висоту стель, сантехніка, опалення, оздоблення стін і т. д. Якщо у Вас є машина, поцікавтеся наявністю підземної парковки або наземного паркінгу. Якщо ж їх немає, уточніть, наскільки підходять навколишні місця для Вашого автомобіля.

Також значну увагу варто приділити документам, щоб не потрапити в халепу.