Як вибрати Курси по інтернет-маркетингу

Как выбрать Курсы по интернет маркетингу
Завдання Академії, дати якісну освіту, тому у нас є ГАРАНТІЇ. Якщо ви сумніваєтеся, чи з будь-якої причини, ми можемо організувати пробне заняття разом з групою. Якщо ви не можете продовжувати навчання, ми повертаємо гроші за заняття які ви не пройшли. Найчастіше, і це для нас показник, з тих, хто припиняє навчання, це люди які влаштовуються на роботу в SEO студію під час курсу. Наше навчання проходить в обладнаних аудиторіях з викладачами-практиками. Ви отримуєте відео запису занять та підтримку між заняттями. Але якщо ви припиняєте навчання, вся підтримка та доступ до відео записів анулюється, тобто ці функції повністю безкоштовні і доступні під час навчання і для випускників.
Також хочемо вам порекомендувати https://rating.seoware.ua/courses
Підготовка фахівців — практиків: обов’язкова практика (ДЗ, тестування) на кожен модуль. Викладачі дають матеріал, який знають досконально і перевірили власною практикою. Онлайн — конспект курсу, відео записи лекцій, перевірка домашніх завдань і консультації викладача. Програма з конкретним завданням: зробити із студента Спеціаліста. Програму доповнюємо кожні 3 місяці відповідно до змін ринку інтернет — маркетингу. Наводимо на сайт клієнтів на початку воронки продажів: налаштовуємо рекламу в соц. Тепер налаштовуємо систему інтернет — маркетингу в цілому: ефективний сайт копірайтинг реклама утримання клієнтів і підвищення продажів через Email і SMM канали.
Цю програму ми називаємо «технічне SEO». Викладачі розробили її для тих, хто хоче не просто розуміти систему просування інтернет — бізнесу, а будувати її своїми руками. Тому в програму включили технічні модулі з інформацією, яку знають і вміють застосовувати тільки професіонали.
Програма підійде і тим, хто не планує самостійно просувати сайт, отримані знання дозволять заощадити велику кількість часу і грошей, за рахунок розуміння процесів і якісної роботи з підрядниками або співробітниками.
Що таке SEM і його відмінність від SEO і СЕО. Де користувачі шукають товари або послуги. Впаде трафік на сайти. Що таке індексація сайту, як її прискорити та спростити.
Доменні зони, яку не варто купувати. Імена доменів, яке ім’я сайту вибрати. Які дані повинні бути у власника. БАН і фільтр сайту — як позначається на сайті, як виявити.
Оптимізація і просування сайту під регіони.
Налаштувати автоматичні звіти за проектом. IP телефонія, Call Tracking — відстеження конверсій по дзвінках.