Як вибрати хороший ноутбук б/у?

На сьогоднішній день ноутбуки не є розкішшю, вони є в кожному будинку, у кожної людини. Хіба, що ледачий їм не користується. Інше питання якої він якості і якої марки. Ноутбуки купують не тільки в магазинах, але і беруть вже вживані. Це не означає, що він втрачає свої основні функції, просто на нього не буде гарантії. З дефектом ноутбук можна придбати і в магазині, просто купуючи з рук у вас не буде шансу його поміняти, і вам відразу на місці необхідно провести ретельний огляд, другого шансу у вас не буде. Ця річ не з дешевих, тому ознайомтеся з необхідними фактами, щоб не платити в майбутньому двічі.
Рекомендуємо вибрати бу ноутбук

Як перевірити ноутбук?
Що необхідно зробити, купуючи ноутбук у іншого громадянина, щоб він пропрацював у вас якомога довше:

Перше — це ознайомитися з документами, уточнити скільки апарат був у використанні, не вкрадений він, неприємний факт, але дуже важливий, поцікавитися чому вирішили продати, звичайно ніхто не скаже вам прямо в обличчя, що він не справний, але проявити інтерес варто.

Друге-це зробити візуальний огляд. Переконатися, що немає тріщин на самому корпусі або маніторі, перевірити працездатність зарядного пристрою.

Третє — ознайомитися з усіма характеристиками:

яка діагональ дисплея;
який вид дисплея матовий або глянцевий;
скільки оперативної пам’яті (вона впливає на можливість і потужність ноутбука);
який процесор, адже у кожної марки своїми переваги. Якщо ви хочете купити ноутбук для ігор, то AMD — це те, що вам треба, цей процесор підтримує потужну графіку, якщо ж потрібно просто для роботи, то Intel, добре справляється з цим завданням;
обсяг жорсткого диска (скільки інформації ви зможете зберегти, його пам’ять);
наявність відеокарти (це буде впливати на відтворення відео файлів, якість відтворення ігор і іншої графіки);
вага;
рознімання. Візьміть з собою флеш-карту, переконайтеся, що кожен роз’єм знаходиться в справному стані, по можливості перевірте всі;
батарея і зарядний пристрій, скільки тримає в собі живлення батарея, чи не потрібна їй заміна;
клавіатура, перевірте кожну кнопку, Чи не зависає вона.

Також можете звернути увагу на марку моделі. Прочитайте відгуки даної моделі, ознайомтеся з усіма перевагами і недоліками, і заакцентируйте на цьому свою увагу. Краще бути заздалегідь «озброєним». При виборі ноутбука звертайте увагу на наявність USB, Wi — Fi і роз’єму VGA. Ці всі характеристики ви можете зробити візуально, вони під силу кожному. Просто перед походом до продовцу пройдіться по кожній характеристики в інтернеті ознайомтесь, нехай поверхнево, але вам буде, що запитати у продавця.

Четверте-включити його, почекати поки завантажитися і хвилин десять подивитися, чи не вимикається він сам, чи немає будь-яких перешкод.

Ну і п’яте це ціна, можливо вам вдасться знизити ціну, не забувайте, що ви знаходитесь не в магазині.

Але найголовніша порада:якщо ви раптом не розбираєтеся в характеристиках ноутбука, і від вас це все зовсім далеко, візьміть з собою надійного і вірного друга, який підкаже вам і не дасть провести вас шахраєві.