Як створювати інтернет магазин

Якщо Вашого бізнесу немає в Instagram, значить, у вас немає бізнесу-сьогодні таке твердження можна застосувати до більшості сфер e-commerce, починаючи від послуг та інфобізнесу і закінчуючи продажем фізичних товарів. Для останніх IG-це життєво важливе джерело клієнтів, адже він дає можливість продемонструвати продукт у всій його красі багатомільйонної платоспроможної аудиторії, яка охоче споживає візуальний контент.
500 мільйонів користувачів в день, кожен з яких відвідує мінімум один бізнес профіль – погодьтеся, це переконлива причина використовувати соцмережу для продажів. Адже не робити цього-все одно що теслі відмовитися від молотка і намагатися забивати цвяхи лінійкою. Хочемо порекомендувати замовити розробку інтернет магазину на сайті https://neoseo.com.ua/uk/razrabotka-internet-magazina/ у найкращих спеціалістів .

Ще одна причина-зростаюча популярність мобільних пристроїв для інтернет серфінгу. Ця тенденція висуває нові вимоги перед стандартними інтернет-магазинами-щоб не втрачати позицій, вони повинні бути адаптивними, а бажано, мати повноцінне мобільний додаток. Але навіть якщо ці завдання поки не вирішені, наявність магазину в Instagram дозволить не упустити користувачів смартфонів і планшетів.
Якщо ви згодні, що аргументів «за» більш ніж достатньо, то ймовірно ставите питанням, як відкрити інтернет магазин в Instagram з нуля.

Придумайте назву і опис
Назва і біо вашого профілю повинні бути інформативними, чіткими і ясними. Оригінальність і креативність будуть плюсом.

Опрацюйте фірмовий стиль
Швидше за все, ваша мета-не просто продати тут і зараз, а розвинути бренд, розширити лояльну аудиторію і вибудувати з нею довгострокові відносини. Якщо все так, то без brand identity не обійтися. Продумайте кольору оформлення і використовуйте їх в логотипі, виберіть стиль графіки і текстових публікацій. Навіть побіжно гортаючи стрічку, користувач повинен дізнаватися ваші пости серед сотень інших.

Зв’яжіть Instagram-аккаунт зі своїм інтернет магазином
У вас є можливість вказати одну клікабельну посилання в описі профілю. Нехай це буде посилання на інтернет магазин, якщо він у вас є. Це дасть відвідувачам можливість оцінити весь асортимент відразу, подивитися ціни і характеристики – адже не всі пости у вашій стрічці Instagram будуть продають. Якщо інтернет магазину у вас немає, не біда – ви можете створити вітрину на бізнес-сторінці Facebook. Як це зробити, читайте в докладній інструкції.

Що таке shopping tags instagram і як це використовувати
Нещодавно в Instargam ввели shopping tags-торгові мітки, якими товари можна відзначати таким же чином, як людей. При натисканні на таку мітку відображається Назва товару, його ціна і посилання на міні-лендінг з докладним описом. Опція дає можливість купувати, не залишаючи соцмережу. На жаль, на території СНД вона поки не працює масово, але це може змінитися в будь-який момент, тому вже сьогодні корисно знати, як налаштувати shopping tags instagram.

Підготуйте контент
Без чого неможливо почати інтернет магазин в Instagram? Звичайно ж без фото-якісних, оригінальних і»смачних». Якщо ви самі не володієте майстерністю предметної зйомки, не поскупіться і заплатите професіоналу за фотосесію. Нудні фото для інтернет магазинів на білому тлі вам практично не знадобляться. Продумайте разом з фотографом єдиний стиль знімків – нехай товар на них буде видно з різних ракурсів, в тому числі незвичайних. Обов’язково продемонструйте його в справі-помічено, що такі фото набагато краще продають. Наприклад, сумку або капелюх покажіть як елемент образу, а піцу – в руках у задоволених людей, які з апетитом її наминають.

Створіть картки товару
Ви будете використовувати їх як продають пости, чергуючи з іншими видами публікацій. Природно, картки товару для інтернет магазину в Instagram можуть вигідно відрізнятися від тих, які ми звикли бачити. Перші складаються їх продають фото (вони повинні бути професійними, товар на них краще показувати крупним планом – так, щоб можна було добре розглянути функціональні деталі) і продає опису. У ньому краще використовувати емодзі і роздільники – для легкості сприйняття інформації і більшої емоційної залученості.
Замість стандартного опису можна використовувати формат сторітеллінга-дуже перспективний і ефективний на сьогоднішній день. Розкажіть цікаву історію про товар, досвід його використання клієнтом, уточніть, які проблеми здатний вирішувати продукт. Повідомте, для кого призначений товар і в яких випадках він стане в нагоді.
В описі обов’язково згадайте назву бренду, розкажіть про способи замовлення і вкажіть ціну. Не потрібно приховувати вартість, відповідаючи на питальні коментарі горезвісним «напишу в директ», що можна зустріти в багатьох комерційних акаунтах. Спочатку така стратегія використовувалася з урахуванням подальшого «дожиму» потенційних клієнтів відділом продажів, але сьогодні Інтернет магазини сліпо копіюють її, навіть не розуміючи сенсу. Не будьте в їх числі-доведено, що пости з ціною набагато ефективніші.

Додайте хештеги
Вони сприяють просуванню бренду і допомагають розширити охоплення. Щоб правильно застосовувати інструмент, читайте наше докладне керівництво по використанню хештегів.

Складіть контент-план
Як ми вже писали вище, одних тільки продають публікацій недостатньо, щоб продавати, як не парадоксально це звучить. Щоб завоювати увагу аудиторії і його утримувати, потрібно використовувати різні типи контенту по черзі. Який він буває і в якій черговості його публікувати?

Комунікативний-це опитування, конкурси і все, що спонукає користувачів до діалогу. Наприклад, попросіть передплатників допомогти вам визначитися з вибором фасону або матеріалу перед запуском нового товару, запитайте і думку щодо того чи іншого тренда в макіяжі і т. д.

Навчальний — в таких постах ви розтлумачуєте передплатникам, як користуватися вашим продуктом, розповідаєте про його особливості.
Розважальний-тут підійдуть цікаві факти, веселі історії, забавні фото, відео або гіфки.
Репутаційний-тут підійдуть відгуки і будь-яка інформація, пов’язана з досягненнями вашої компанії. Але один з найефективніших прикладів репутаційного контенту – це перепост публікації задоволеного клієнта з вашим продуктам. Де роздобути таке добро? Просіть клієнтів постити фото з покупкою із зазначенням ваших фірмових хештегів-натомість можна запропонувати знижку на наступну покупку.

Власне продає-про нього ми вже писали вище.
Всі ці види контенту потрібно чергувати, щоб не втомлювати передплатників одноманітністю. Якщо ваш аккаунт ще дуже молодий, для початку досить використовувати формулу розважальний + навчальний + продає в рівній пропорції.

З якою періодичністю і в який час робити публікації?
Що стосується першої частини цього питання, то оптимальною кількістю вважається 1.5 поста на добу в середньому-тобто, один сьогодні, два завтра і т.д. а ось ідеальний час для публікацій можна встановити тільки досвідченим шляхом. Пробуйте розміщувати пости різного обсягу і змісту в різний час і дивіться на залученість.
Можна користуватися стандартною статистикою, але більш детальну картину допоможуть отримати спеціальні сервіси, наприклад, Popsters.

Сторіз і прямі ефіри
Якщо велика частина звичайних постів приречена загубитися в переповненій стрічці передплатників і залишитися непоміченою, то формати Stories і Live мають набагато більше шансів дійти до цільової аудиторії. Все дуже просто: прямі ефіри відображаються в стрічці першими, а сторіз більш популярні у користувачів – їх переглядають набагато охочіше, ніж інший контент.