Як переслати повідомлення в телеграмі без автора

28

Пересилання чужих повідомлень-одна з ключових функцій telegram, якою користуються ну практично всі. Вона дозволяє відправити послання, яке ми отримали від одного користувача, іншому. Таким чином можна не переказувати співрозмовнику те, про що ви говорили з кимось до нього, а просто в пару дій ввести його в курс справи, давши йому ознайомитися зі своїм листуванням. Це зручно. Але іноді бувають ситуації, коли конче не хочеться показувати, від кого ви пересилаєте ці послання. На щастя, тепер в telegram є можливість приховати автора пересилаються повідомлень .

У telegram з’явилася функція пересилання повідомлень без вказівки автора

Функція пересилання повідомлень без вказівки відправника з’явилася в telegram в оновленні 8.0, випуск якого приурочили до 8-річчя месенджера. Тепер у користувачів з’явилася можливість пересилати чужі послання , не вказуючи, кому вони насправді належать.

Це дозволить захистити анонімність користувачів, вивівши її на трохи вищий рівень. Безперечно, все залежить від того, хто вирішив переслати повідомлення. Але принаймні наявність можливості приховати авторство – вже значуще нововведення, яким явно будуть користуватися.

 • встановіть останнє оновлення telegram для ios;
 • відкрийте чат зі співрозмовником і виберіть повідомлення;
 • натисніть на нього і утримуйте, а потім виберіть ” переслати»;

Тепер ви можете приховати автора пересилається повідомлення

 • виберіть абонента, якому хочете відправити повідомлення;
 • перед відправкою натисніть на пересилається повідомлення в чаті з новим співрозмовником і утримуйте до появи меню, що випадає;
 • виберіть «приховати ім’я відправника» і підтвердіть відправку.

важливе уточнення : якщо прибрати ім’я автора пересилаються повідомлень , то вони відправляться просто текстом. Тобто на них не буде позначки про те, що це переслані послання. А зрозуміти це можна буде тільки по одночасній відправці великої кількості повідомлень (якщо їх багато). Майте це на увазі, щоб випадково не видати чужі слова за свої.

За допомогою цього ж інструменту можна частково редагувати пересилаються повідомлень в telegram . Ні, змінити текст послання буде не можна, але зате можна буде прибрати його з повідомлення цілком і відправити тільки вкладення. Таким чином зручно пересилати повідомлення з фото або відеозаписами, якщо не хочеться світити текст, який написали конкретно для вас.

Як прибрати текст з пересилається повідомлення

Ось, подивіться, як все влаштовано:

 • виберіть повідомлення з вкладенням для пересилання;
 • утримуйте на ньому палець і натисніть ” переслати»;

З пересилаються повідомлень тепер можна видалити текст, залишивши вкладення

 • виберіть одержувача і викличте контекстне меню;
 • натисніть «приховати підписи» і відправте повідомлення.

Telegram оштрафували на 11 млн рублів. Чи можуть його заблокувати?

Кнопка “приховати підписи” прибирає весь текст з повідомлення, зберігаючи самі вкладення. При цьому навіть необов’язково приховувати ім’я відправника. Ви можете переслати отримане від когось (або з телеграм-каналу, на який ви підписані) повідомлення, веселу фотографію або відеозапис, але не докучати одержувачу довгим простирадлом тексту, яку він швидше за все не захоче читати.

Нові функції telegram для ios

У telegram з’явилася функція лайв-стрімів без обмежень за кількістю глядачів

Крім функції пересилання повідомлень без вказівки автора , в telegram 8.0 з’явилися наступні нововведення:

 • можливість ведення відеотрансляцій без обмеження за кількістю глядачів;
 • можливість швидкого переходу між каналами по свайпу до останнього непрочитаного повідомлення;
 • можливість отримувати швидкий доступ до нових популярних стікерів над основними наборами;

Приховані функції telegram на ios, про які ви могли не знати

Незважаючи на те що оновлення telegram вже вийшло, не виключено, що ваш iphone міг не встановити його навіть при активній функції автооновлення. Періодично таке трапляється-системі потрібен час, щоб виявити апдейт. Тому, якщо ви хочете випробувати всі нововведення, які отримав месенджер, просто встановіть оновлення telegram з app store вручну.