Вже в наступному році tesla зможе відвантажити більше мільйона електромобілів

22

Поки пандемія не внесла свої корективи в роботу напівпровідникової та автомобільної галузі, багато експертів були впевнені, що в 2021 році тираж електромобілів tesla вперше перевищить один мільйон примірників. Компанія як і раніше рухається до цієї мети, але заповітний рубіж буде подолано вже в наступному році, як вважають фахівці wedbush securities.

Джерело зображення: picture alliance

Аналітики, як зазначає electrek, у своїй новій доповіді висловили надію, що навіть посилюється конкуренція не завадить tesla зберегти одну з лідируючих позицій на ринку електромобілів. Зараз даний вид транспортних засобів формує близько трьох відсотків автомобільного ринку, до середини десятиліття його частка зросте до 10 %, а tesla зможе виграти від цього більше, ніж конкуренти.

За підсумками поточного року, як зазначає wedbush securities, компанія tesla відвантажить 900 тисяч електромобілів, а в наступному році ця кількість збільшиться до 1,3 млн електромобілів. Джерело вважає, що курс акцій tesla може вирости до $1000, тобто, приблизно на третину від поточного рівня. До кінця десятиліття ємність ринку електромобілів і сегмента альтернативної енергетики досягне $5 трлн, і зі зростаючою конкуренцією tesla повинна впоратися успішно.