Все, що ми знаємо про ПК версії Red Dead Redemption 2: факти, чутки, можлива дата виходу

219

У 2018 році Rockstar в черговий раз довели власну майстерність і на прикладі Red Dead Redemption 2 продемонстрували, якими повинні бути ігри у відкритому світі, задерши планку для інших розробників на недосяжний рівень. , від визнаних критиків і більше 100 перемог у номінації «Гра року» – 8 років очікувань однозначно варті того. Єдине питання – коли ж Red Dead Redemption 2 вийде на ПК і чи варто взагалі чекати адептам клавіатури і мишки нового ковбойського екшену на своїй улюбленій платформі?

У цій статті ми вирішили зібрати всі чутки і факти, які змушують повірити в існування комп’ютерної версії RDR 2. Відразу скажемо, у нас немає ніяких сумнівів, що новий проект Rockstar відвідає «православну» для геймерів СНД ігрову платформу, але про все по порядку.

Злитий геймплей Red Dead Redemption 2 на PC

Почнемо з самого головного і правдоподібного докази існування ПК версії – неофіційному геймплеї RDR 2, який підірвав ігрові форуми в грудні минулого року. У короткому 20-ти секундному ролику ми можемо побачити, як гравець переміщається по меню за допомогою курсору мишки і змінює дозвіл екрану в грі. Велика кількість графічних налаштувань та автентичні для гри шрифт дозволяють повірити в правдивість даної витоку.

Додатково масла у вогонь підлив цікавий факт – оригінальний запис зі злитим відео миттю видалений, що викликає закономірне питання: який сенс Rockstar видаляти аккаунт, якщо відео – всього лише черговий фейк? З іншого боку, радимо заздалегідь не радіти, так як копія ролика вже місяць лежить у вільному доступі в інтернеті, а оригінальне відео могло бути видалено автором, щоб в черговий раз пожартувати на користувачами ПК і посіяти в геймерському середовищі черговий привід для створення теорій змови.

До того ж дивує сама якість і тривалість ролика. За дивним причин інсайдерам здається, ніби для більшої правдоподібності відео має бути обов’язково знято на доісторичну камеру і бути максимально неінформативним. Якщо у людини є доступ до ПК версії Red Dead Redemption 2 і можливість залишатися анонімом, то чому б не зняти ролик тривалістю хоча б в одну хвилину і зафіксувати не тільки монітор, а й клавіатура з мишкою, натискання на які будуть відповідати діям у грі?

Згадка про вихід Red Dead Redemption 2 на ПК в мобільному додатку

Якщо злитий геймплей RDR 2 може здатися не надто переконливим, то у нас є ще , яка з великою ймовірністю вказує на розробку ПК версії гри. Мова йде про програму-компаньйона для Red Dead Redemption 2. У коді програми співробітники сайту RockstarIntel змогли знайти рядки з такими промовистими назвами, як «PARAM_companionAutoConnectIpPC» і «CommandIsPcVersion(void) 000000000166A12C», а заодно і згадки про наявність сучасного згладжування типу TXAA. Чим не доказ, що «Рокзвезды» вже на повну котушку працюють над створенням версії гри для персональних комп’ютерів?

Але все ж варто визнати, що строчки коду можуть бути як помилкою, так і якщо доказом, то тільки ліні Rockstar, адже зазначені рядки можна було знайти в оригінальному додатку-компаньйона для GTA V. не Можна виключати ймовірність, що додаток для RDR 2 було розроблено на основі аналогічної програми для 5 частини «Великого Автовикрадача».

ПК версія Red Dead Redemption 2 в профілі анонімного співробітника Rockstar

Соціальна мережа для ігрових ЗМІ заговорити про вихід ковбойського екшену на PC. Всьому виною колишній акаунт одного з розробників Rockstar, який в робочому портфоліо вказав участь у розробці Red Dead Redemption 2 у версії для PS4, Xbox One і що найдивніше – PC. Зрозуміло, інформація про комп’ютерної версії вже менш ніж через добу зникла з портфоліо.

Все, что мы знаем о ПК версии Red Dead Redemption 2: факты, слухи, возможная дата выхода

Також варто згадати згадка про ПК версії Red Dead Redemption 2 на сайті голландського інтернет-магазину Media Markt. Через кілька годин адміністрація магазину поспішно видалила сторінку, пославшись на стандартну помилку через неуважність.

Глава Take-Two не заперечує вихід RDR 2 на персональних комп’ютерах

На початку листопада, коли новий проект Rockstar поставив черговий рекорд за швидкістю продажів в ігровій індустрії, глава Take-Two Штраус Зельнік . Атмосферу загального тріумфування перервав питання одного з акціонерів, який наважився прямо запитати про існування ПК версії другий частини ковбойському серії.

Після тривалої паузи Штраус Зельнік, обережно підбираючи слова, відповів, що з такими питаннями краще звертатися до Rockstar, які, як прийде час, самі повідомлять про вихід проекту на інші ігрові платформи.

Все, что мы знаем о ПК версии Red Dead Redemption 2: факты, слухи, возможная дата выхода

Принаймні ми не почули чіткого «Ні» на питання про релізі RDR 2 на PC, що дозволяє не втрачати надію комуні ПК гравців. Також примітний невпевнений тон відповіді Штрауса Зельника, який немов знає правду, але побоюється правдиво відповісти на поставлене питання. Але знову ж, це не більше ніж порожні здогадки.

Висновки

Підсумувавши всі перераховані вище чутки ми зізнаємося, що не знаходимо жодного переконливого доказу існування ПК версії гри. Але в теж час нас немає ніяких сумнівів, що ПК-геймерам вдасться пограти в RDR 2 і не тому що нібито диму без вогню не буває, а просто керуючись банальною логікою. Почати варто хоча б з очевидного твердження, що як і у випадку з будь-яким іншим видавцем, рішеннями Take-Two рухає насамперед жага фінансової наживи.

З 2010 року, коли ексклюзивно для консолей вийшов Red Dead Redemption ринок ПК ігор багаторазово посилився завдяки розвитку магазину Steam. Наприклад, та ж GTA V знайшла серед шанувальників PC понад 12 мільйонів покупців – вражаюча цифра, навіть якщо брати до уваги загальні продажі гри в районі 100 мільйонів копій. Коли ринок ПК настільки сильний і геймери з великим завзяттям прагне купувати хіти від Rockstar, у нас не залишається сумнівів про вихід PC версії Red Dead Redemption 2.

Резонно заперечити, що раз вже ПК геймери так охоче купують ігри, то чому RDR 2 в 2018 році вийшла виключно консольної грою? Ми бачимо тут 2 причини: складність і колосальні витрати коштів і часу на розробку Red Dead Redemption 2, у якого і без ПК версії двічі переносилася дата релізу, а також бажання Take-Two двічі продати геймерам одну ту ж гру. З великою мірою ймовірності повториться аналогічна з GTA V історія, коли гра в 2013 році вийшла на консолях, а потім через півтора року на полицях магазинів з’явилися поліпшені версії для PC і ігрових приставок нового покоління, при цьому продаються за стандартний цінник в $60.

Інше питання: коли ж чекати виходу покращеної версії Red Dead Redemption 2 на ПК і потенційні PS5 і XBOX Scarlett? Ми ставимо на середину 2020 року, якраз тоді, за чутками, повинні з’явитися приставки нового покоління.

Чи втратить Red Dead Redemption 2 актуальність через 2 роки? Ні в жодному разі, ми поставили гру на і готові заявити, що RDR 2 – головне творіння в історії Rockstar. А якщо у вас немає бажання чекати, поки «Рокзвезды» зволять випустити гру на ПК, тобто відмінна можливість вже сьогодні пограти в оригінальний Red Dead Redemption на комп’ютері за допомогою сервісу Playstation Now.