Враження від Atomic Heart, особливості Sekiro:Shadows Die Twice і чергове «пограбування століття» – дайджест ігрових новин від Cadelta. Частина два

184

Також цей тиждень закінчується чутками про нову Nintendo Switch, черговим фейлом Fallout 76 і «темними століттями».

Живі враження від Atomic Heart значно відрізняються від чуток

Як ми писали, на вітчизняний проект від студії Mundfish звалилися звинувачення в тому, що Автор телеграм каналу @korovany нібито анонімно поговорив із співробітниками студії і зробив висновок, що у гри справи так собі.

Mundfish дала спростування, а потім взяла за руку одного з авторів порталу DTF Артема Леонова і посадила його грати в те, що у них є. Журналіст спростував у своєму матеріалі багато того, про що говорив @korovany.

Один з перших тез критика був у тому, що гра видає 20-40 кадрів в секунду. Журналіст, який грав на PC c відеокартою GeForce RTX 2070, таких проблем не спостерігав, а лічильник видавав в середньому 69 fps.

У Atomic Heart добре працює система стрільби, а також в ній опрацьований штучний інтелект. Журналіст розповідає, що вороги бігали за ним і ухилялися від його атак. В грі обмежена кількість патронів, тому досить часто доведеться битися в ближньому бою. Також Леонов зазначає, що за абсурдними образами роботів ховається логіка і сюжет, на що натякає їх дизайн. Експозиція у гри прекрасна.

Що стосується технічної частини, яку розносив @korovany – тут теж протиріччя. Автор DTF бачив проектну документацію з прописаними механіками, локаціями, персонажами і їх діалогами, коли викривач писав, що у гри немає дизайн-документа.

@korovany говорив, що перша версія гри проходилася за 15 хвилин, тому виробництво перезапустили. Журналіст побачив версію гри 2017 року і спростовує його слова – гра тоді налічувала сумарно шість годин проходження. Також керівництво студії стверджує, що півроку тому гру не перезапускали. Ще Mundfish спростували заяву @korovany, що гра готова на 20%. Конкретних цифр назвати не можуть, але стверджують, що розробка наближається до фіналу.

В цілому можна сказати, що стан у гри на самому справі в порядку і @korovany просто розводив смуту. Гра робиться, а розробники домовляються про її вихід з різними видавцями.

Сетинг, штрафи та спорядження – особливості Sekiro:Shadows Die Twice

Глава FromSoftware Хидэтака Міядзакі дав інтерв’ю японському сайту GAME Watch в якому розповів багато цікавого про новий проект.

Наприклад, про можливість Kaisei, що дозволяє воскреснути прямо на місці загибелі. Міядзакі запитали про те, які штрафи будуть за її використання. За його словами, гра настільки динамічна і складна, що штрафи збивали б темп, тому їх не буде.

Однак не можна буде воскресати занадто часто (має пройти певний час), а також для цього потрібно витрачати ресурси.

У РР два основних зброї – протез з вбудованим гаком-кішкою і меч Fushi-giri. За словами творця, вони обидва будуть мати важливу роль, як в оповіданні, так і в стратегії проходження, незважаючи на наявність іншої екіпіровки.

Сеттінг стародавньої Японії був обраний розробниками з ряду причин. По-перше, глава студії хотів створити «вражаючий новий світ», і стародавня Японія стала ідеальним варіантів. А по-друге, деволоперы хотіли попрацювати над грою з вертикально розгалуженої картою.

Також Міядзакі зазначив, що в грі буде стелс, проте велику частину часу ми все одно проведемо у відкритих сутичках. Упор буде зроблений на те, що ми вибираємо різні шляхи усунення цілі у відкритому двобої.

І за традицією студії – у грі буде декілька кінцівок.

Француз вкрав Playstation 4, прикріпивши до неї цінник від фруктів

І так, «пограбування століття». 19 річний француз Адель обхитрив систему магазину, і зміг купити четверту плойку за ціною фруктів. Однак все одно попався і отримав 4 роки умовно.

Діло було так. Адель взяв з полиці супермаркету Playstation 4 і пішов у відділ з фруктами, там він зважив консоль на вагах, прикріпив цінник на коробку і пішов у відділ самообслуговування. Там він пробив консоль, яка коштувала 340 євро за ціною трьох кілограмів фруктів, а саме 10 євро, і пішов. Після цього він перепродав консоль за 100 євро. Однак хлопець вирішив повторити той же трюк в тому ж магазині на наступний день. Там його і взяли. Скажіть, як можна придумувати такі геніальні плани і при цьому бути таким тупим?

Bethesda взялася за своє – баги в Fallout 76

Знову абсурд, панове! Буквально два дні тому вийшов великий апдейт, який кардинально виправляв проблеми Fallout 76. Але очевидно одне існування цієї гри бісить всесвіт, так як апдейт повернув у гру старі, вже раніше виправлені баги!

Наприклад, повернулися занадто важкі шпильки, які використовуються для злому замків, і можливість клонувати предмети. Bethesda заявила, що вже працює над виправленням проблем. Один з користувачів Bethesda.net висунув припущення, що для створення апдейта студія використовувала першу збірку Fallout 76. Модератор закрив обговорення користувача під приводом того, що втомився від цькування.

Нова, зменшена версія Nintendo switch вийде у 2020 році

Але це чутки. Нібито компанія збирається розширювати свою аудиторію за допомогою нової гібридної версії консолі. Її технічна складова буде більш слабкою, щоб зменшити ценну. Також консоль зменшить у розмірі для портативності.

Коментарів з цього приводу Nintendo не дала. Корінь чуток – компанія нібито поділилася цими планами з декількома постачальниками і компаніями-розробниками, повідомивши, що збирається випустити оновлену консоль в період з квітня 2019-го по березень 2020 року, розповідає японське видання Nikkie.

Вийшов другий відео щоденник про створення A Plague Tale: Innocence під назвою «Темні століття»

В A Plague Tale: Innocence, яка розповідає, як осиротілі брат і сестра намагаються вижити в середньовічній Франції, велика ставка робиться на атмосферу епохи. Про це і розповідає щоденник.

Головні герої почнуть свій шлях в розкоші, а закінчать на дні суспільства, зіткнувшись з війною, інквізицією і епідемією чуми.

Розробники спробують спростувати стереотипи про архітектуру тих років. Візуальний ряд створювався з оглядкою на реальних художників XVI—XVII століть — Яна Вермеєра, Пітера Брейгеля і Клода Лоррена.

Це були всі ігрові новини тижня, що минає. Читайте наш новин, а також і дізнайтеся,