Вибір якісного профнастилу у Будсервис

Профнастил – це матеріал для облицювання стін і дахів, а також перекриттів «з профнастилу». Листу горячеоцинковнной стали з допомогою холодного прокату надається профілювання (хвилеподібний або найчастіше трапецієподібне), що істотно підвищує жорсткість листа. Чим більше значення висоти хвилі (висоти профілювання), тим більше жорсткість матеріалу і вище можливе навантаження на матеріал. Покупка профнастила на https://www.budservic.com.ua/profnastil/ представлений великою кількістю виробників і різновидів. Умовно його можна розділити на кілька груп за сферами застосування.

Покрівля профнастилом є сучасним і економічним рішенням. Із збільшенням довжини схилу даху і зменшенням ухилу необхідно підвищувати висоту хвилі. Це робить профлист висотою 20 мм оптимальним для приватного будівництва. Використання металопрофілю на стінах будівель дозволяє в будь-який час року швидко облицювати і надійно захистити фасад і теплоізоляцію (в системах навісного вентильованого фасаду). Найбільш поширений такий вид облицювання в промисловому і комерційному будівництві. Такий фасад витримує низьку температуру і безліч циклів замерзання. Ціна паркану з профнастилу є дуже доступною, при цьому використання профнастилу дає ряд переваг, як простота монтажу і довговічність.

Профлист монтується на заздалегідь зібраний металевий каркас за допомогою саморізів. Профнастил від виробника приїде в точних розмірах та кольорах необхідних саме Вам. Використання двостороннього профнастилу для забору (він забарвлений з обох боків в один колір) буде відмінним декоративним рішенням на вашій ділянці. Для забору ми рекомендуємо металопрофіль такий же, як для стін. Даний вид профнастилу володіє великою несучою здатністю і вимагає висока якість металу для довговічності. Він забезпечує скорочення строків будівництва і здешевлення конструкції плоскої покрівлі або перекриття. Застосовується при будівництві промислових, складських будівель і торгових центрів. Дізнатися ціну ви можете зайшовши в картку необхідного Вам профнастилу та вибравши виробника металу, товщину і тип захисного декоративного покриття.

Широкий асортимент дозволити підібрати профлист для завдання будь-якої складності, та комплексно вирішити необхідну задачу. Ми допоможемо зробити розрахунок необхідної кількості і необхідний профіль. Забезпечимо оперативне виробництво і організовуємо доставку металопрофілю до Вас на об’єкт. На що звертати увагу при виборі підпокрівельної гідроізоляції.