Цікаві технології


Интересные технологии
На виставці споживчої електроніки Consumer Electronic Show (CES), щорічно проходить в січні в Лас — Вегасі, виробники зі всього світу представили свої новинки. компаній — учасниць і більше 180 тис. Виробникам телевізорів все складніше придумувати щось нове, адже це пристрій знайоме всім кілька десятиліть. Але кожен рік учасники ринку намагаються з усіх сил, розповіла компанія CNN. У другому 88 — дюймовому прототипі колонки вбудовані безпосередньо в екран. Здається, що звуки видають самі зображувані об’єкти.
Також хочемо вам порекомендувати http://betar.org.ua/
Силова установка оснащена гібридно — електричним електродвигуном. Прототип під назвою Bell Nexus може злітати і сідати вертикально. При зльоті і посадці шість пропелерів розташовуються паралельно землі, а при польоті повертаються у вертикальну площину. Ізраїльська компанія Wi — Charge представила працюючий прототип бездротової зарядки. Пристрій можна прикріпити до стелі, і воно буде в межах прямої видимості заряджати гаджети, які беруть енергію через інфрачервоні порти. За запевненням розробників, новинка підтримує одночасну зарядку безлічі пристроїв. Для цього достатньо вимовити щось на кшталт . Серед підтримуваних мов — українська та російська.
Компанія Impossible Food, назву якої можна перекласти як «неймовірна їжа», представила на CES котлети з штучного м’яса. Стартап з Кремнієвої Долини випустив нову версію свого вегетаріанського бургера Impossible Burger Він «кровоточить», пахне і смакує, як справжня яловичина, повідомило видання Business Insider.
Стоматологи стверджують, що зуби треба чистити двічі на день і тривалість кожного сеансу повинна бути не менше двох хвилин. Але французька компанія FasTeesH придумала зубну щітку Y — Brush, яка скоротить процедуру до 10 секунд. Пристрій схоже скоріше на капу для боксерів, ніж на звичайну зубну щітку. Розташовані під кутом 45 градусів ворсинки вібрують і здатні очистити половину ротової порожнини, наприклад, верхню щелепу — за п’ять секунд. Потім Y — подібну щітку потрібно повернути і повторити процедуру для нижньої щелепи. Але в основному це були лише розмови, відзначили журналісти CNet. Інші американські оператори теж включилися в гонку. Sprint оголосив, що збирається розгорнути 5G в дев’яти містах. А також про те, що очікує поставок смартфонів з підтримкою «п’ятого покоління» від Samsung і LG.
Хочете першими отримувати важливу і корисну інформацію про ГРОШІ і БІЗНЕСІ. Підписуйтесь на наші аккаунти в месенджерах і соцмережах: Telegram, Twitter, Google , Facebook, Instagram.