Топ 10 онлайн ігри з гарною графікою, в які варто пограти

202

Незаперечна перевага онлайн-ігор перед звичайними комп’ютерними з кожним роком стає все більш очевидним. Адже рідко коли зустрінеш таку гру, в яку хочеться грати кілька разів поспіль.

А все тому, що бій з одними і тими ж персонажами, кожні дії яких вже знайомі до дрібниць, не викликають особливого інтересу. Особливо це стосується шутерів.

У стратегії і РПГ різноманітності трохи побільше, але і вони в підсумку набридають. Цього не буває в хорошій багатокористувацької онлайн-грі, де своїми союзниками і ворогами є не керовані комп’ютером боти, а реальні живі люди, що знаходяться в сусідньому будинку, місті чи навіть країні. І їх дії передбачити неможливо.

Саме через це більшість геймерів і любить проводити час за якісною онлайн-грою, а не витрачати його на чергову дорогу і не завжди цікаву підробку. І чим красивіше і цікавіше стають онлайн-ігри, тим більше прихильників вони привертають до себе

Black Desert

Сюжет гри розгортається в фентезі-світі, що представляє собою одну величезну локацію. Любов геймерів Black Desert завоювала не тільки тим, що в ній треба постійно битися з численними супротивниками, але і доведеться торгувати, створювати потрібні предмети, обставляти і покращувати своє віртуальне житло, участь в облозі замків і так далі.

Кожне місто, що знаходиться в світі Black Desert, має свою захоплюючу історію і розвивається відповідно своєму місцю розташування і кількості тих чи інших ресурсів, що знаходяться поблизу. Подорожувати по гігантській країні буде зручніше на їздових тварин — конях, верблюдах, слонах. ІІ вражає своєю розумністю — більш слабкі монстри спробують втекти від вас втечею, а більш сильні змусять неабияк попітніти, перш ніж їх вдасться знищити.

Aion

Кілька тисяч років тому бог по імені Айон створив дивовижну планету Атрею і населив її безліччю рас і народностей, які весь цей час жили в мирі та злагоді. Але одного разу підступна раса балауров вирішила захопити владу в свої руки. Вони оголосили війну іншим народам.

Тільки перевертні і кралль погодилися долучитися до завойовникам, злякавшись за власне життя. Усіх інших, хто не скорився балаурам, чекала неминуча загибель. В цей же час дракони, побажали знайти силу богів, вирішили розправитися з Айоном. У протистояння з драконами виявилися замішані і люди. І тоді Айон, щоб допомогти людям, послав їм на допомогу Слуг Вічності.

World Of Tanks

Мабуть, кращий танковий симулятор з величезним вибором не тільки танків з дев’яти країн світу, але і ПТ-САУ і артилерійських самохідок. Кожен з гравців може підібрати собі техніку, яка відповідає його темпераменту і ступеня агресивності.

Кому не сидиться на одному місці — сідай на ЛТ або СТ. Хто любить стояти і поливати вогнем з-за кущів або повалених дерев — вас чекають ПТ. Любите прораховувати наступний крок ворога і разити супостатів на великій відстані і при цьому залишатися непоміченими — пересідайте на «арту». Однак боги війни в World Of Tanks — це ТТ, броньовані чудовиська, що наводять жах на супротивника одним лише своїм виглядом.

Neverwinter online

Дана гра створена за мотивами відомої настільної гри Dungeon And Dragon. Сюжет Neverwinter online розвивається в фентезійному світі. Був час, коли всі раси і народності проживали в одному великому Місті, де ніхто ніколи не сварився. Але після того, як зник голова Міста, в нього заявилися Вогненний Стихійна і Чаклунський Мор.

Вони винищили більшу частину жителів, а сам Місто перетворили в руїни, які тут же зайнялися повстали з могил мерці. Однак людям не прийшов кінець. Довгі десятиліття вони билися за місце під сонцем, зводячи нові селища і міста. І все це час крок за кроком відвойовували свої землі у влаштувалися на них монстрів і численних банд.

World of Warships

Ще один симулятор від творців прекрасного «Світу танків». На цей раз гравцям належить взяти участь в глобальних баталіях на морських просторах, ставши капітанами одного з численних есмінців, крейсерів, лінкорів та авіаносців.

Керувати гігантським судном куди складніше, ніж рухомим і компактним танком, а наявність кількох гармат робить гру більш захоплюючою і цікавою, змушуючи геймера думати логічно і заздалегідь прораховувати кожен постріл, здійснюваний за потрапив у поле зору ворожому кораблю. На озброєнні гравців будуть не тільки баштовий гармати, розташовані на борту суден, але і бомби з торпедами, використання яких доступно певним класам морських суден.

Tera online

Сюжет гри розвивається в світі під назвою Арборея. Його жителі давно забули про внутрішніх чварах і об’єдналися в Валькионскую Федерацію, мета якого — протистояти ворогові. А точніше — злісним Аргонам, загрозливих спокійному існуванню жителів Арбореи.

Відразу після реєстрації гравцеві належить вибрати персонажа з семи могутніх рас, за якого він буде вести війну за процвітання рідної Арбореи. Після виконання низки необхідних завдань вашому героєві належить пройти безліч квестів і додаткових завдань, кожне з яких наблизить перемогу Федерації і послабить міць Аргонов.

Warframe

Умовно-безкоштовний космічний шутер від третьої особи. Гравцеві належить взяти на себе управління одним з членів раси Тенно. Він — древній воїн, проспавши кілька десятків років в кріогенному сні.

Використовуючи спеціальні екзоскелети, що отримали назву варфреймы, Тенно набуває унікальні здібності, які дозволяють йому більш продуктивно вести бойові дії з численними ворогами своєї раси. Вибір зброї більш ніж шикарний — від звичайних мечів і луків до вогнепального озброєння майбутнього, розробленого в секретних лабораторіях.

Blade and Soul

Поки в грі доступні для вибору чотири раси, одна з яких складається повністю з представниць жіночої статі. Цілком імовірно, що в найближче майбутнє в Blade and Soul з’являться ще дві раси.

Так як світ гри заснований на східних міфах, то і більшість місцевих назв, включаючи найменування рас, звучать вельми незвично для звиклого до західної міфології російського вуха. Боївка нагадує найбільше вуличний файтинг, що робить її дуже динамічною і видовищною. Але найголовніше в Blade and Soul — це чітко продуманий сюжет і відмінний фінал, створений для всіх персонажів.

Revelation

Всесвіт Revelation створена на основі книг відомого в Китаї фантаста Цзян Наня. Тут магія існує пліч-о-пліч зі стимпанком. Переміщатися по відкритого світу можна не тільки за допомогою крил, але і осідлавши маунтов або скориставшись відповідним телепортом.

У грі існує сім класів, серед яких поряд із звичними Стрілками, Магами, Лицарями та іншими присутній ще й унікальний Жнець, який є гібридом кількох рас. Озброєний косою, ціпком або филактерией, він здатний залежно від прийнятої пози як наносити шкоди противнику, так і лікувати союзників.

Armored Warfare: Проект Армата

Американцям стала нестерпна думка про те, що білоруські розробники змогли випустити у світ кращий танковий симулятор в світі. Вони вирішили не відставати від моди і зробили ще один із численних клонів «Світу танків».

Ось тільки звинувачувати америкосів в плагіаті було б передчасно. Взявши найкраще з «Світу танків», вони додали масу нововведень. Наприклад, забезпечили «арти» двома видами незвичайних снарядів — світловими і димовими.

Дія гри відбувається в недалекому майбутньому, відразу після серії локальних конфліктів та економічних криз, які прокотилися хвилею по планеті. Найбільш впевнено почувають себе три супердержави — Америка, Китай і Росія. Гравцеві належить узяти на себе командування приватної військової корпорацією і відправитися на виконання завдань, відвідуючи для цього різні куточки земної кулі.

Джерело: http://miranda.org.ua/