Топ 10 нахабних тролів у відеоіграх

152

Ніхто не люблять тролів, які знущаються над людьми в коментарях. Але ці розумники є не тільки на YouTube, Twich, Reddit і інших сайтах, але і у відеоіграх. Іноді ці NPC дійсно можуть добре пожартувати над вами, а іноді вони просто дратують, і їх хочеться їх убити. Ми зібрали для вас самих доставучих персонажів тролів з відеоігор.

10 – Собака з Duck Hunt

Ми всі звикли, що собака – друг людини, але уявіть на секунду, що ваша собака вміє і любить висміювати вас за кожну невдачу. Йдеш такий по дому і несподівано вдарився мізинцем об кут стіни. Мало того, що пекельно боляче так ще за цієї стіни висовується морда якого-небудь Кульки, який починає знущатися над вами, тикаючи пальцем на вашу невдачу. Уявили? Не дуже приємно те? Так от, подібне відбувається завжди у старенькій Duck Hunt, де за кожен промах ваша «вірна» собака глузливо сміється над вами.

9 – Санс з Undertale

Санс представляє з себе прикольного скелета. Як мінімум нас у цьому переконують. Звичайно ж, його роль більш значна для всього сюжету, але це не заважає йому бути тролем. Мало того, що він каламбурит направо і наліво, так ще й любитель підкласти вам подушку-пердушку. Протягом всієї гри ви будете постійно зустрічати його, і він буде над вами жартувати, іноді по-доброму іноді по злому, наприклад, коли він виявиться одним з найсильніших босів в грі.

8 – Гері з Bully

Гері справжній соціопат, який постійно вас тролить, ображаючи ваш інтелект. Крім того, він мізантроп і нігіліст з притаманною таким людям бундючністю. Він троллирует вас як катсценах, так і під час геймплея. Якщо ви стоїте і нічого не робите – він над вами знущається, а якщо ви робите все те, що він вам говорить, то все одно спробує звести обставини до того, що або ви, або оточуючі – повні кретини. Так, а ще він як класичний школяр любити жартувати про вашу маму.

7 – Престон Гарві з Fallout 4

Звучить незвично, але цей персонаж, той троль. Він прикидається добрим і намагається доводити вам, що його наміри благородні. Насправді ж, складається враження, що він до кінця обманює вас, використовуючи для зачищення поселень. Як напарник він готовий вбити на локації всіх, щоб побудувати там нове поселення, а потім послати вас виконувати дурний квет для нього. « Ще одне поселення потребує твоєї допомоги» – ця фраза буде вашим кошмаром. Він ніби думає: «Їй, а пошлю як я цього бовдура ще до одного поселення, невже він знову поведеться?»

6 – Батько красивої дочки з Fable

Більш вправного знущання я не пригадую. Цей NPC стоїть на площі в одному з міст, і якщо почати з ним розмовляти, то він розповість про свою прекрасної дочки, якій ви явно сподобаєтеся. Однак, вам варто трохи привести себе в порядок, щоб зустрітися з нею. Після цього він буде давати вам різні картки із зачісками і стрижками для бороди і вусів, що скаже вам зробити.

Шкода, що він вам бреше, адже за підсумком дочки не існує, а він просто хотів посміятися над вашим дурним виглядом, адже зачіска, борода і вуса, які ви собі робите – одні з найбільш потворних в грі. Ви витрачаєте свій час, а потім виявляється, що вас виставили дурнем.

5 – Мад з Gothic

Mud перекладається з англійської як бруд. Цього вже достатньо, щоб зрозуміти, що цей персонаж не з приємних. Щоб ви йому не відповідали, він стане вашим супутником і буде вважати одним. Вам постійно доведеться слухати його тупі коментарі і противний голос. А ще він сподівається, що з вами не будуть принижувати.

4 – Красунчик Джек Borderlands

Давайте чесно – він мудак. Креативний, розумний, головний пророблений лиходій, але мудак. Він постійно буде показувати протягом гри, як вас ненавидить. Він починає вас дратувати словами і вчинками по параболі, спочатку трохи, а потім дуже сильно. А потім ви його вбиваєте. Зе енд.

3 – Гледос з Portal

Гледос, який би холоднокровной машиною вона не була – самий справжній троль, яка завжди буде намагатися вас образити або сказати, що ви провалили випробування, так як зробили щось неправильно. В крайньому разі, вона просто назве головну героїню толстой. Вона автор одного з найвідоміших обманів в іграх. Нібито в першій частині є тортик, яким вона хоче пригостити РР. в кінці. Протягом всієї гри вона буде згадувати цей тортик, і як по-трохи ви наближаєтеся до нього. Спойлер. Його не буде.

2 – Назім з Skyrim

Скільки б я не перегравав у Скайрим, я терпів стражників з жартами про солодкий рулет чи історії про стрілі в коліні. Однак Назиму, який ошивається на ринку Вайтрана дійсно хотілося врізати. По своїй суті, він просто ходить по ринку і всіх ображає. Він підходить до торговців і каже, що їх товари ацтой, постійно згадуючи свою ферму, на якій все ідеально.

1 – Ронвид з Малого Луки з The Witcher 3

Цей хлопець з’являється в Вороницах і заявляє, що заради своєї Діви Ягідки він вирішив вбити 100 ворогів. І ось зі словами «Визнай, що Діва Ягідка миліше всіх на світло або помри» він на вас нападе, і ви його легко б’єте. Так от, цей NPC буде переслідувати вас всю гру намагаючись перемогти, а ви так і будете продовжувати бити його, як цуценя.

Це були самі доставучие NPC тролі з відеоігор.