Tankio 1.3.3.7

309

Tankio 1.3.3.7
Tankio 1.3.3.7
Tankio 1.3.3.7
Tankio 1.3.3.7
Tankio 1.3.3.7
Всі знають і грають таку відому онлайн гра як agar.io, але крім неї є безліч інших аналогів, в яких варто спробувати пограти. До таких прикладів можна віднести танкову онлайр аркаду під назвою Tank.io для android в якій звичний геймплей буде доповнений декількома видами танків, а також поліпшеннями, які можна заробити під час проходження гри.
if (!bw_android_old) echo(‘


Запустивши гру ви відразу зможете приступити до її проходження, причому геймплей буде нескінченним і ви зможете насолодитися ним протягом тривалого часу, борючись з ботами і тільки. Перед початком битви ви зможете вказати нік і відправиться на полі бою.

На відміну від того ж agar.io Tank.io буде кілька фігурок певних розмірів, які ви зможете не підбирати, як раніше, а просто знищувати за допомогою вогнепальної гармати, що знаходиться у вашому постійному розпорядженні. Нескінченні патрони, стріляти можна коли і куди завгодно, але головне – це постійно підвищувати рівень свого танка і заробляти очки досвіду, які можна сміливо витрачати на такі поліпшення, як: здоров’я, броня, швидкість стрільби, регенерація здоров’я, швидкість руху та інші параметри.

Завантажити

Android 3.1+