Слух: Electronic Arts вбила ще одну гру у всесвіті StarWars

180

Якщо ви уважно стежили за ігровою індустрією в останні роки, то напевно згадайте гучний скандал з Electronic Arts в головній ролі. У 2017 році видавець закрив студії Visceral Games, яка на чолі з творцем серії Uncharted розробляла новий проект у всесвіті «Зоряних Воєн» — Star Wars 1313. Гра замислювалася як кінематографічний лінійне пригода, що вкрай не сподобалося Electronic Arts. Видавець розпустив студію і довірив розробку Star Wars 1313 новій команді, які повинні були створити відповідну сучасним трендам гру-сервіс у відкритому світі. Ось тільки і це затії не судилося збутися і гра вже відправилася на звалище історії.

Принаймні, так повідомляє один з найвідоміших інсайдерів в ігровій індустрії – всюдисущий журналіст Kotaku Джейсон Шрайєр. За його словами нові розробники в особі EA Vancouver переробляли гру з самої основи. Практично всі сюжетні або геймплейні напрацювання вирушили в утиль, а сама гра фігурувала у звітах видавця під кодовою назвою «Orca».

Концепція гри була перероблена з акцентом на мультиплеер та відкритий світ: в «Orca» планувалося створити кілька детально опрацьованих планет, на яких гравці ділилися на злочинців і мисливців за головами. Зрозуміло, мета гри була очевидною, а додаткову метушню в бої могло внести присутність численних фракцій, відомих по всесвіту «Зоряних Воєн».

Звучить цілком життєздатне, ось тільки Electronic Arts знов не влаштували тривалі терміни розробки гри. Видавцеві потрібен був новий проект, який принесе прибуток вже в 2020 році, а не в найближчу п’ятирічку. Результат історії виявився очевидний: EA закрила масштабний «Orca» і на його заміну готують нову і в цей раз набагато менш амбітне гру. Як повідомляють інсайдери Джейсона Шрайера, неназваний проект готується до релізу в кінці 2020 року, ймовірно під випуск консолей нового покоління.

Нагадаємо, що в 2019 році очікується вихід Star Wars Jedi: Fallen Order – нової гри від творців серій TitanFall і Call of Duty. От тільки у нас є побоювання, як би і цей проект по «Зоряним Війнам» не скасували. Як і покійного Star Wars 1313, в цій грі теж робиться акцент на лінійному оповіданні без елементів відкритого світу.

Дивіться також: .