Що таке Е3 і з чим його їдять

66

Кожен рік гіганти ігрової індустрії представляють своїм шанувальникам різні новинки ігор, захоплюючі своїми масштабами і інноваціями.

І де ж краще їх представити, як не на виставці? E3, або Electronic entertainment expo — щорічна виставка, на якій розробники представляють увазі громадськості свої концепції, ігри, консолі.

Кожен рік анонси все більше схожі на технології з фантастичних оповідань, часом навіть не віриться що скоро ми зможемо насолоджуватися віртуальною реальністю у повному зануренні.

У цьому році виставка Е3 пройшла з 13 по 15 червня і принесла з собою величезний оберемок досягнень розробників. Сама Е3 вперше відчинила свої двері не лише для фахівців, але і для простих гравців: організатори виділили для шанувальників 15 тис. квитків.

Чого ж чекати геймерам в найближчий рік?

На ринку ігрових приставок лідерами залишаться PlayStation 4 від Sony і Xbox One від Microsoft, яка представила на Е3 її оновлену версію — Xbox One X з заявленою підтримкою ігор в динамічному 4K-дозволі.

Xbox One X вийде 7 листопада і буде коштувати $499.

Xbox one X
Фотографія Xbox one X

 

У той же час, незважаючи на заявлену підтримку віртуальної реальності, на презентації нової приставки представники Microsoft жодного разу не згадували про неї і не показали жодної гри для VR-очок і шоломів.

Цю нішу поспішає заповнити Sony, яка анонсувала перед Е3 кілька адаптацій і нові релізи ігор для гарнітури PSVR.

PS VR
Фотографія PS VR

 

На презентації Sony розробники показали тизери VR-адаптацій рольової гри Skyrim і представили кілька нових ігор, включаючи хоррор The Inpatient шутер Bravo Team від Supermassive Games.

Віртуальна версія одного з родоначальників жанру — Doom — вийде пізніше в цьому році, оголосила на Е3 компанія Bethesda.

Однак віртуальна реальність і ігрові консолі — це не все, на що варто звернути увагу на минулій виставці.

Було представлено велику кількість ігор, особливо варто відзначити найбільш очікувані фанатами.

Компанія Ubisoft представила Assassins creed origins. На відео вона виглядає так само круто, як колись Black Flag. Судячи з усього, Ubisoft приготувала велику гру з астрономічним кількістю вмісту в оригінальному сеттінге Стародавнього Єгипту. Також компанія вирішила продовжити піратську тематику представивши Skull and Bones. Виключно море, бої на кораблях і їх же вдосконалення.

Assassin creed:Origins
Фотографія Assassin creed:Origins

 

Культову Shadow of the Colossus переробляють для PlayStation 4. Мова йде про повноцінне рімейк з новою графікою, сучасним управлінням і живий анімацією. При цьому гра залишиться вірна духу оригіналу.

Shadow of Colossus
Фотографія Shadow of the Colossus

 

Нова God of war порадує гравців красивою графікою і новою концепцією.

God of war
Фотографія God of war

 

Були анонсовані Destiny 2 — продовження культового шутера і Anthem — його сильний конкурент від BioWare. Вони не залишать гравців байдужим.

Destiny 2
Фотографія Destiny 2

 

Wolfenstein 2. The new Colossus — обіцяє стати грою з самим потужним сюжетом за всю історію. Враховуючи, наскільки цікавою була перша частина, ми вправі очікувати чогось особливого.

Wolfenstein 2. The new Colossus
Фотографія Wolfenstein 2. The new Colossus

 

Також вийде нова частина атмосферного бойовика Metro: exodus від 4А games.

Metro: exodus
Фотографія Metro: exodus

І Nintendo порадує нас такими новинками як Super Mario Odyssey, Xenoblade Chronicles 2 і Kingdom Hearts 3.

super mario odyssey
Фотографія super mario odyssey

 

Так що, якщо стежити за розвитком ігрової індустрії, то щорічна Е3 — кращий показник досягнень розробників.

Джерело: http://yoip.com.ua/