Що подивитися В Тернополі


Західно-українське місто Тернопіль є політико-адміністративним, економічним, діловим і культурним центром області з однойменною назвою. Він належить до найбільших міст Галичини, відомого історичного регіону, і входить до четвірки найбільших міст західної частини України. Заснував Тернопіль гетьман Ян Амор Тарновський в 1540 році, який звів у цих місцях укріплений замок. До 1944 року у міста була інша назва — Тарнопіль, в пам’ять про його засновника. Який час в Міннесота? Архітектура Тернополя має особливий шарм, оскільки в ній збереглося спадщина тих часів, коли над цими місцями панувала Австрія. Рекомендуємо Тернопіль

Старі будинки тут гармонійно поєднуються з новобудовами, а велика кількість скверів, парків і потопають у квітах алей сприяють тому, що Тернопіль запам’ятовується гостям з першого ж відвідування міста. Як дістатися від Гагр до Піцунди? Як краще добиратися до Тернополя Добиратися до міста найзручніше поїздом, який відходить зі столиці України — Києва. Щовечора звідти відбуває пасажирський потяг, на якому з комфортом можна доїхати до Тернополя. Також через Тернопіль проходить поїзд «Харків-Трускавець». З української столиці він відправляється ввечері і близько другої години ночі прибуває на Тернопільський вокзал. Якщо ви хочете заощадити на проїзді, то можна сісти на міжміський автобус. Ці автобуси відправляються з київського центрального автовокзалу, а також від метро «Вокзальна». За проїзд до Тернополя в цьому випадку ви заплатите від 60 до 80 гривень, що дешевше, ніж купувати квиток на поїзд.

Ціни в Тернополі якщо ви хочете здійснити цікаву і недорогу подорож, то відвідування Тернополя буде найкращим варіантом. Тернопільські ціни приємно здивують гостей міста, оскільки вони на порядок менші, ніж у Києві чи Львові. Щоб побачити цікаве місто Тернопіль можна придбати економний тур вихідного дня. За двох — або триденну поїздку вам доведеться заплатити всього лише від 800 до 1000 гривень. У цю суму входить вартість проїзду, проживання, харчування та екскурсій. Ночівля коштуватиме від 150 гривень на добу. Що подивитися в Тернополі? У Тернополі є кілька місць, які обов’язково варто відвідати туристам. В першу чергу це Церква Різдва Христового, що відноситься до кращих зразків подільської архітектурної школи XVII століття. Одним з найкрасивіших споруд не тільки в Тернополі, а й у всій Україні, є Домініканський костел (1749-1779 рр.), побудований в стилі бароко і вражає своєю величчю. На жаль, Старого міста туристи побачити не зможуть, оскільки Тернопіль майже повністю зруйнували в період Другої світової війни. Однак на деяких вулицях збереглися споруди XIX століття. А побудований в XVI столітті Тернопільський замок багато гостей міста приймають за звичайний будинок. В Тернополі є і свої Єлисейські поля, які розташовані навколо головної визначної пам’ятки міста — штучного озера, створеного в 1951 році (пл. 100 га). При гарній погоді не пропустіть можливості здійснити прогулянку на кораблі. Вид на Тернопіль з озера зовсім інший, ніж з суші. Любителям природи варто відвідати парк «Топільче», в якому розташований міні-заповідник з фазанами і білими оленями.