Самі очікувані ігри лютого цього року

176

Січень підійшов до кінця. В минулому місяці ми повернулися до такого дорогого нашому серцю поліцейської дільниці в ремекей Resident Evil 2, і намагалися розібратися, що, чорт візьми, відбувається у Kingdom Hearts 3 та як у неї грати. Здебільшого це були всі гучні релізи початку року, однак товарний поїзд ААА-ігор та інших цікавих проектів тільки почав свій шлях і вже в цьому місяці привезе нам цілу купу годноты у вигляді найкращих і очікуваних ігор лютого. Представляємо вам календар релізів на лютий

The Occupation – 5 лютого (PC, PlayStation 4,Xbox One)

А розпочнеться лютий оповідних проектом про боротьбу проти англійських політиків. А боротися ми будемо за допомогою журналістики. На дворі 1987 рік, Англія. З-за терористичної атаки гине багато людей і політики вирішують прийняти законопроект про боротьбу з ворогом, який обмежить права і свободи людини. І ось у вас є чотири години, щоб запобігти ухваленню цього закону. Дія відбувається в реальному часі, і нам як журналісту доведеться вирішувати, як чинити – радикально, підслуховуючи, незаконно добуваючи інформацію або дотримуючись етики.

Ape out – 7 лютого (PC і Swtich)

Про гру відразу можна сказати дві речі. Перша – це клон Hotline Miami, і друге – вона повністю відповідає своїй назві. Нам пропонують грати за втекла горилу, яка мстить своїм тюремникам за знущання. Робити все це ми будемо з видом зверху в мінімалістичній обкладинці. Не те щоб гра намагається бути чимось більшим ніж, кривавий 2D Top-Down екшен, але з упевненістю можна сказати, що як раз марку жанру вона буде тримати.

Trials Rising–12 лютого (PC, PlayStation 4, Xbox One, Switch)

Продовження зубодробительного рейсингу на мотоциклах, де ви будете долати круті траси і вмирати, вмирати і вмирати… Думали ця фішка тільки ігор FromSoftware? Ні, серія Trials давно славилася складним дизайном рівнів. Мало того, що вам треба пройти трасу, яка рухається, крутиться і намагається вас убити, так ще й треба зробити певну кількість трюків. У грі є мультиплеер і багато режимів змагань. Прокачування навичок і техніки – додається. Загалом, класика жанру з оновленою картинкою.

Eastshade – 13 лютого (PC)

Якщо ви скучили за медитативного геймплею, де треба просто ходити, то вам сюди. Eastshade – це історія про художника, який досліджує і замальовує різні пейзажі острова Истшейд, а потім продає картини місцевим жителям в обмін на різні секретні знання.

Civilization 6: Gathering Storm – 14 лютого (PC)

А ось і найсмачніше почалося. Друге DLC до Civilization 6 додає в гру вплив планети на геймплей. Геологія і погодні явища істотно змінюють відчуття від гри. Також у додатку з’являться нові інженерні проекти та умови для дипломатичної перемоги. А участь у світовому конгресі тепер впливає на майбутнє екології планети, що відіб’ється на вашій цивілізації.

Metro: Exodus – 15 лютого (PC, PlayStation 4, Xbox One)

Ех, 4AGames,скількох зачепив перехід вашої гри в ексклюзивність для Epic Games Store! Однак як же давно ми чекали на останню частину серії про вітчизняний пост-апокаліпсис. Критики назвали її: «гра з назвою «Метро», але без метро». Якщо минулі дві частини ми проводили весь час у московському метрополітені, то тепер ми вийшли з свого притулку, щоб відправитися в довгу подорож на поїзді «Аврора». Гра тепер з відкритим світом, що сповнений іншими вижили, мутантами, ну і тісні підземелля з монстрами ніхто не прибирав. І незважаючи на те, що деякі журналісти лаяли гру за нуднуватий оупен ворлд, все одно ми чекаємо з нетерпінням фінал історії Артема.

Crackdown 3 -15 лютого (PC, Xbox One)

Скучили по шаленому мордобою? Ну, так ловіть Crackdown 3, де нам обіцяють повністю руйнуються будівлі, супер зброю, стрибки і мультиплеер з величезною кількістю таких же любителів шаленого мордобою.

Far Cry: New Dawn – 15 лютого (PC, PlayStation 4, Xbox One)

І знову пост-апокаліпсис, і знову округ Хоуп. Самостійне доповнення до п’ятої частини Far Cry продовжує його історію і показує світ 17 років після кінця світу. До нашого здивування, він став не зруйнованим і жахливим, а більш яскравим і кольоровим. Картину тільки псують рейдери, з якими ми і будемо боротися, відвойовуючи округ Хоуп назад. Крапелька божевілля, саморобна зброя і нові ненормальні антагоністи. Якщо вам не сильно подобається вдумлива Metro: Exodus, то вам сюди.

Jump Force – 15 лютого (PC, PlayStation 4. Xbox One)

Як я зазвичай кажу: та куди там без японщины. Jump Force – це епічний кросовер, в яких зустрінуться герої із різної манги і будуть бити один одного. Логічно, що у персонажів буде відповідний набір здібностей. Ми збираємо команду з трьох чоловік і врятуємо світ від чудовиськ, які лізуть з іншого виміру. Якщо ви любите кросовери, то коли дограєте у Kingdom Hearts 3, то знаєте чим зайнятися.

Yakuza Kiwami – 19 лютого (PC)

Yakuza – це японська GTA. Вибачте за грубе порівняння, але це найкращий опис. Серія має хорошу історію, персонажів і опрацьовану всесвіт. І ось вона нарешті дісталася до PC. Тут все просто, якщо ви хочете якісного екшену від третьої особи у відкритому світі, але з ароматом Японії – Якудза Kiwami ваша зупинка.

Anthem – 22 лютого (PC, PlayStation 4, Xbox One)

І закриває наш список довгоочікувана гра від Bioware. Anthem – це не просто гра про туманне майбутнє, де люди в супер костюмах досліджують дикі землі і борються з монстрами, а ще й дуже важливий проект для самої Bioware. Справа в тому, що справи у студії не дуже, і вона ставити все на Anthem. Проект обіцяє бути гучним і повернути назад в студію лад.Це були всі великі та цікаві релізи лютого. Чекайте, грайте, а в перервах читайте наші нові матеріали.