Прощай Steam: Metro Exodus стає ексклюзивом магазину Epic Game Store

305

Магазин Epic Game Store продовжує вести війну за комп’ютерних геймерів зі Steam і на цей раз заручився підтримкою важкої артилерії. Сьогодні офіційний видавець Metro Exodus повідомив, що гра стає повноцінним ексклюзивом для Epic Game Store і починаючи з 29 числа новий «Метро» більше не можна буде придбати у Steam.

Рішення видавця було продиктоване тільки фінансовими міркуваннями. Для більшого розуміння наводимо цитату виконавчого директора Deep Silver Клеменса Кундратиса:

“Щедрі умови співпраці з Epic – це чудова можливість для розробників ігор збільшити кількість інвестицій у власні проекти, а для гравців зайвий раз заощадити на покупці ігор. Після об’єднання з Epic ми зможемо ще більше ресурсів вкладати в розробку серії Metro і співробітництво з 4A Games, що буде безсумнівним благом для шанувальників ігор від українських розробників.”

Нагадаємо, що на відміну від електронного магазину Гейба Ньюелла Epic Game Store забирає не 30, а всього лише 12 відсотків прибутку з кожної проданої копії гри. Тому немає нічого дивного в бажанні Deep Silver піти на співпрацю з Epic Games. А ось наскільки в дійсності доцільно видаляти гру з Steam поки магазин від Epic не може похвалитися як аудиторією рівня магазину від Valve, так і настільки ж зручним інтерфейсом і великою кількістю функцій, ми дізнаємося вже після релізу Metro Exodus.

Досить делікатну ситуацію визнають і в Valve, які опублікували офіційне повідомлення на сторінки гри в Steam:

Ми вважаємо, що рішення видалити гру з Steam було несправедливим по відношенню до шанувальникам серії Metro, особливо в умовах тривалого передпродажного періоду. Ми приносимо вибачення всім клієнтам Steam, які очікували, що гра буде доступна в електронному магазині аж до дати виходу. Але ми і самі тільки нещодавно дізналися про рішення Deep Silver і отримали обмежений термін часу, щоб встигнути розповісти новину всім гравцям.

Зазначимо, що Epic домовилися тільки про тимчасову экслюзивности Metro Exodus та у магазині Valve гра стане доступна рік опісля офіційної дати релізу – 15 лютого 2020 року. Якщо ж геймери встигли купити Metro Exodus в Steam, то їм не доведеться встановлювати Epic Game Store і всі оновлення для гри вони будуть як і раніше отримувати в Steam.

Придбати гру Epic Game Store можна вже сьогодні за ціною в 1999 рублів за стандартною видання.

Дивіться також .