Показ Mortal Kombat 11, враження від Metro Exodus і провал Artefact – дайджест ігрових новин від Cadelta

133

Читайте також про сюжеті Sekiro: Shadow Die Twice, розробці Diablo 4 і останньому епізоді The Walking Dead

Ще більш криваві фаталіті і контратаки – важливі деталі з показу Mortal Kombat 11

Нещодавно NetherRealm провели пряму трансляцію геймплея Mortal Kombat 11, де показали багато цікавого.

В першу чергу, нам представили новий трейлер з деякими героями і окремий трейлер з новими фаталіті (вони виглядають просто чарівно!).

Всього в грі буде 25 ігрових персонажів, серед яких з’явиться новий по імені Герас. В смертельний поєдинок додали можливість кастомізації – змінювати колір зброї, одягу і так далі.

Серед геймплейних нововведень – механіка Fatal Blow, яка замінила собою X-Ray з минулих частин. За допомогою цієї атаки можна проводити серію потужних ударів, коли здоров’я вашого персонажа опускається нижче 30%. Назвемо це передсмертній люттю.

У грі буде дві шкали для атаки і захисту. Перша дозволяє проводити потужні удари, а друга ефектно використовувати для захисту підручні предмети. Також в грі з’явилася можливість контратаки з блоку, механіка називається Flawless Block.

Ще нам показали пролог гри, де Рейден відрубує голову Шинноку, а також колекційне видання з повнорозмірною маскою Скорпіона. Бета-тест гри намічений на 28 березня.

Перші враження журналістів про Metro: Exodus

Перші відгуки ігрових журналістів, яким кілька днів тому дали пограти на відкритих і коридорних локаціях ігри, трохи неоднозначні. З одного боку пустельна локація, де представлена постапокалиптичная Росія виглядає привабливо і мальовничо, однак зайнятися на ній можна трохи. За словами акул пера, зв’язуватися з монстрами в пустелі немає сенсу, бо з них не падає лут.

Рівень в коридорній локації, де Артем під землею проходить крізь темряву з запальничкою, світло якої відлякує місцевих тварюк – зі слів журналістів виглядає дуже атмосферно, але трохи одноманітно.

Також в геймплеї є деякі шорсткості, які роблять гру схожою на Survivel horror, а конкретніше – це великий дефіцит припасів і дивні механіки.

97% аудиторії гри Artefact кинули її – проект гине

Нагадаємо, що даний проект від Valve – це колекційна карткова гра (ККІ) по всесвіту Dota. Проект вийшов в листопаді минулого року і через пару тижнів почав швидко втрачати свою аудиторію.

Вже після першого тижня існування гру покинуло 60% початкової аудиторії. Зовсім погано стало все пару ночей тому. Якщо вірити Steam Charts у грі перебувало всього 1 639 осіб.

Загалом, минулого місяця гру покинуло 55% всіх залишилися на той момент геймерів. Сьогодні 97% гравців пішли. Самий піковий момент у гри був, коли в ній було 60 тисяч гравців, після нього і пішов спад.

Причина такого падіння – агресивна монетизаця. Без доната в гру неможливо було грати нормально. Також вона коштує невиправдано дорого як для карткової гри – 20 доларів, коли у конкурентних ігор ціна нижче. Співтовариство реагує на цю новину позитивно, так як дана ККІ з-за свого доната не знайшла любові у гравців.

Сюжет в Sekiro: Shadow Die Twice буде більш прямолінійним

На сайті Game Informer вийшов черговий матеріал про Sekiro: Shadow Die Twice(у них там схоже марафон), який на цей раз не зачіпає геймплей, а сюжет.

Цього разу акцент в оповіданні буде зроблений на героїв, а не на навколишній світ, як в минулих іграх студії, де РР. був всього лише маленькою частиною великого світу. Навіть більше, Секиро вміє розмовляти і більше прописаний ніж ті ж РОКИ з Dark Souls і Bloodborne. Хоча багатослівністю він не відрізняється.

За сюжетом, на його пана нападають і викрадають, а сам Вовк ( так перекладається з японського Секиро) не зміг запобігти це і залишається без руки, яку потім замінять на протез( ох і люблять японці протези своїм героям прикручувати). Наша мета – знайти викрадачів.

Час дії – епоха Сенгоку (друга половина XV і початок XVII століття). Студія вибирала між Сенгоку і більш сучасним періодом Едо, проте зупинилася на першому, так як він схожий на середньовічну епоху в Dark Souls, до якої From Software звикла. Також розробники зізналися, що вони вирішили черпати натхнення з архітектури того часу та історії.

Blizzard шукає співробітників для розробки Diablo 4

Зараз я оброблю вашу гноящеюся рану, залишену Diablo Immortal антисептиком. Метелиця розмістила на своєму сайті нові вакансії для роботи над ще не анонсованим проектом по всесвіту Діабло. Серед них є посаді художника інтерфейсу і художника відеоефектів, а також більш управлінські, такі як спеціаліст по контролю аутсорса арту, провідний концепт-художник, старший програміст.

Як ми пам’ятаємо з минулого Близкона, нам пообіцяли нову велику гру по Діабло вже в цьому році, або як мінімум анонс. Всі ці вакансії наштовхують на думку, що як мінімум один серйозний проект вже знаходиться в розробці.

Нагадаємо, як повідомляв нам у минулому році всевидючий і всюдисущої Джейсон Шрейера, наступна частина дається Метелиці з працею. Концепція гри вже кілька разів змінювалася і встигла побувати грою в стилі Dark Souls від третьої особи, а потім знову стала изометрией.

The Walking Dead– мерці перестануть ходити в березні

Студія Skybound не робила заяв про дату кінця франшизи, проте у нещодавно виданому третьому епізоді п’ятого сезону в головному меню красувалася дата релізу останнього епізоду – 26 березня. Швидше за все, подробиць нам не дають, так як минулий епізод вийшов всього 15 січня.

Хто забув – The Walking Dead: The Final Season – це єдиний врятований проект вже покійної Telltale. Життя йому зберегла Epic Games, передавши в руки Skybound Games. Тепер же гра ексклюзив Epic Games Store.