Переносний роутер

180

4-е покоління мобільніх мереж LTE, яке стало діяти в Україні в 2018 році, дало можливість використовувати такий інтернет не тільки для перегляду відео та читання браузера на смартфоні але і як основне джерело інтернету вдома і в поїздках. Для таких цілей найкращим пристроєм є переносний вай фай роутер.

За допомогою такого девайса Ви можете отримувати інтернет мобільного оператора і роздавати його як по USB так і по WiFi іншим гаджетам (до 32). Переносний роутер дуже зручний, займає мало місця (можна легко носити в кишені без дискомфорту) і обходиться без підзарядки в середньому години 4-6.

Класичні варіанти використання таких пристроїв наступні:
використовуєте будинку в якості резервного інтернету, берете на роботу для ноутбука або ПК, а на вихідні користуєтеся у себе на дачі
у вас часті відрядження і Вам необхідний постійний вихід в мережу, або ж любите подорожувати з ноутбуком або планшетом, і не хочете витрачати час у пошуках громадських точок доступу, швидкість яких залишає бажати кращого
бажаєте організувати інтернет в авто, і не хочете займати слот USB на головному пристрої, користуючись тільки по потребі

При виборі таких пристроїв в першу чергу варто звертати увагу на підтримувані частоти LTE. У нашій країні діють частоти 1800 і 2600 МГц, а найближчим часом почне функціонувати 800 МГц.

Також необхідно визначиться з форм-фактором і бездротовими можливостями. Наприклад, якщо Ви плануєте використовувати роутер без постійного джерела живлення, то вибирайте модель з акумулятором, а якщо немає — то USB, різниця в ціні часто істотна.

Якщо плануєте використовувати переносний wifi роутер в місцях з поганим сигналом — то вибирайте моделі з можливістю підключення зовнішніх підсилюють антен. У будь-якому випадку краще проконсультуйтеся у продавця-консультанта.