Обіцянки Square Enix і секрети From Software, інтерактивний епізод Чорного дзеркала – дайджест ігрових новин від CADELTA.

181

Також читайте в першому ігровому дайджесті 2019 року про плани Netflix на Відьмака, про те, як Blizzard радикально буде боротися з грубістю і про інші новини.

Netflix планує багато сезонів серіалу про Відьмака

Заява надійшла з вуст продюсера проекту. За його словами, керівництво телеканалу настільки досить виходить продуктом, що вже заплановано розширити всесвіт серіалу, продовживши його ще на кілька сезонів. Нібито в трудових договорах його акторів також є пункт про можливе продовження трудових відносин на кілька років. Є припущення, що Відьмак буде головним серіалом Netflix.

Нагадаємо, що спочатку долю проекту вирішував би подовжений пілотний випуск, після показу якого маркетологи досліджували б реакцію публіки. Схоже, доля вже все вирішила за них.

У нову серію Чорного дзеркала можна буде зіграти

Той же Netflix, якому належать права на серіал, повідомив, що наступна серія нового сезону під назвою Bandersnatch буде інтерактивною, іншими словами іграбельною.

Сюжет розповість про програміста, який в епоху зародження геймінга (80-тих) хоче створити темну фентазийную гру по одному роману. У серії 5 фіналів, які можна буде відкрити шляхом вибору варіантів відповіді в діалогах або дії протягом всієї серії. Повне проходження може зайняти півтора години.

Інтерактивна Bandersnatch вже доступна на офіційній платформі Netflix. Зараз це тільки перша проба, але в майбутньому, якщо ідея зайде людям, телеканал буде робити більше подібних проектів, адже це повинно викликати інтерес навіть у тих, хто звик дивитися звичайні версії серіалу по ТБ.

From Software розробляє два нових ААА проекту

Крім Sekiro Shadow Die Twice любителі мучити гравців хардкором, вони ж From Software, мають в запасі ще два високобюджетних проекту, які ми побачимо вже в цьому році. Оголосив про це не аби хто, а сам директор студії Хидетако Міядзакі.

За його словами, ще з 2016 року студія розробляє три з половиною гри. Великі уми інтернету припускають, що під «половиною» пан Міядзакі мав на увазі проект для VR Deracine, далі йде вже анонсована Sekiro і як підсумок – залишається два примарних проекту. Також він уточнив, що ремастеры Dark Souls і Metal Wolf Chaos не ставляться як до цих ігор.

У тому ж повідомленні Хидетако каже, що анонсовані гри в 2018 не були, так як студії було потрібно трохи більше часу, і як тільки проекти знайдуть гідну оболонку, ми про них дізнаємося, головне – чекати залишилося недовго.

Square Enix обіцяють виправитися

В кінці минулого року співробітники Square Enix принесли фанатам свої вибачення, так як не змогли впоратися з усім, що було заплановано, а те, що було зроблено – трохи відрізнялося від бажаного результату. В цьому році студія пообіцяла виправитися, здивувавши нас декількома сюрпризами. Ці сюрпризи – нові ігри, що вийдуть як у цьому році, так і просто будуть анонсовані.

Одним з майбутніх проектів буде NiOh 2, яка вже майже готова, а також Attack on Titan 3 і Dragon Quest 4.Про інших іграх ми дізнаємося в майбутньому, проте Deus Ex, швидше за все, чекати не варто. Враховуючи не кращий успіх минулої гри, а також вихід Cyberpunk 2077, місце іншому киберпанковому проектом, не здатного конкурувати з дітищем поляків навряд чи знайдеться.

Doom 3 стане онлайн шутер

До того ж ще й безкоштовним. Сьогодні гра – великий майданчик для створення модів, які повсюдно додають у гру. І ось мододелы з команди Scared Pixel додали в неї PvP і кооператив. Проходити сюжетну компанію з друзями, на жаль, не можна, зате можна виконувати інші завдання від модерів. PvP ж буде класичним дез матчем з кількома різними картами.

Мод Mars City Security(така його назва) буде випущений в цьому році. Сподіваємося, що Bethesda, як і Square Enix захочуть виправитися і почнуть з того, що не будуть блокувати цю затію.

The Black Masses вийде навесні

Цікавий зомбі-екшен в сетінгу середньовічної Європи отримав новий трейлер і геймплейне відео, а також дату виходу – весна 2019. Дія гри буде розгортатися на карті загальною площею 16 квадратних кілометрів.

Зараз можна сказати, що гра є якоюсь сумішшю Kingdom Come Deliverance, Skyrim і Dying Light. Від останнього вона бере не тільки зомбі, але і систему паркуру. Ворогів можна буде вбивати холодною зброєю і пастками. Про сюжет ще нічого невідомо, але поки що проект виглядає привабливо і опрацьовано. Нагадаємо, що в минулому році розробники випустили відео, в якому показували можливості движка, запустивши одночасно 10 тисяч зомбі в якусь подобу міксера з двох великих лез.

Blizzard буде банити грубіянів. Знову

Якщо раніше Метелиця банила грубіянів тільки в грі, то тепер завдяки своїй системі контролю токсичності полювання на них буде і в соц. мережах.

Ті, хто хоче дивитися трансляції їх ігор на Twich повинен прив’язати до нього свій аккаунт Battle.net. Тих, хто погано себе вести в коментарях під трансляціями будуть банити у самій грі. Також геймери, що потраплять під підозру в токсичності, будуть перевірені в соціальних мережах.

Вдаючись до таких жорстких заходів, Blizzard хоче створити більш позитивний образ для своїх гри, а також зробити комфортний простір для інших гравців. Що саме не можна писати – нам не повідомили.

Це були поки що всі новини цього тижня, якщо ви втратили останні події минулого року, наш чекає.