NES.emu 1.5.34

344

NES.emu 1.5.34
NES.emu 1.5.34
NES.emu 1.5.34
NES.emu 1.5.34
Емулятор NES/Famicom заснований на вихідному коді FCEUX 2.1.6-svn (GPL), розроблений і протестований на Droid/Milestone, Xoom, Xperia Play, але буде працювати і на інших пристроях з подібними характеристиками. Додаток засноване на останньої актуальної версії емулятора FCEUX (більшість інших додатків в Маркеті використовують більш старі і менш точні версії FCE Ultra).
Яндекс.ДиректИгры для розвитку мышления60+ ігор на розвиток мислення і пам’яті. Науково доведено. Почати тренування!Дізнатися большеwikium.ru18+Приховати рекламу:Не цікавлюся цією темойТовар куплений або послуга найденаНарушает закон або спамМешает перегляду вмісту

Спасибі, оголошення приховано.

Приховати оголошення

Особливості:
* Підтримка збережень, автозбереження і десять слотів для ручного збереження. Файли збережень з FCEUX будуть працювати на NES.emu і навпаки.
* Підтримка ігор у форматі .nes і .unf, а так-ж .zip архівах
* Емулятор Famicom Disk System використовує ігри у форматі .fds (Для роботи виберіть BIOS файл в налаштуваннях)
* Підтримка VS UniSystem, натисніть старт для імітації монетки
* Підтримка чіт-кодів сумісних з FCEU (розширення .cht)
* Підтримка світлового пістолета Zapper/Gun, торкніться екрана для імітації пострілів, натисніть і тримайте за межами екрану для імітації пострілу за межі екрану.
* Настроюється наэкранная клавіатура та підтримка фізичних клавіш (до 3 натискань на екран одночасно), оптимізоване розташування кнопок для Xperia Play
* Підтримка мультиплеєра, Wiimote + Classic Controller, iControlPad, і Zeemote JS1 (не потрібна установка додаткових програм, відвідайте веб-сайт для перегляду докладних інструкцій)

#Перезалил APK

NES.emu 1.5.34
Завантажити

Android 2.3+