MSN Фінанси 1.2.0

371

MSN Фінанси 1.2.0
MSN Фінанси 1.2.0
MSN Фінанси 1.2.0
MSN Фінанси 1.2.0
MSN Фінанси 1.2.0
MSN Фінанси 1.2.0
MSN Фінанси 1.2.0
MSN Фінанси 1.2.0
MSN Фінанси 1.2.0
MSN Фінанси 1.2.0
MSN Фінанси 1.2.0
Просто про фінанси. Дізнайтеся більше про своїх фінансах, використовуючи фінансові дані і новини з кращих у світі джерел. Збільште капітал за допомогою зручних інструментів і калькуляторів в будь-який час і в будь-якому місці.
if (!bw_android_old) echo(‘

 • КРАЩІ ДАНІ
  Відстежуйте основні індекси по всьому світу, включаючи MICEX, RTSI, NASDAQ, NYSE, Dow Jones, S&P 500, DAX, FTSE 100, NIKKEI 225 і багато інших. Переглядайте обмінні курси і ціни на сировинні товари.
 • ПЕРСОНАЛІЗОВАНИЙ СПИСОК ВІДСТЕЖЕННЯ
  Додавайте улюблені акції, пайові інвестиційні фонди і торгуються інвестиційні фонди в особистий список відстеження. Отримуйте котирування, діаграми, тенденції, рекомендації та детальні профілі компаній. Увійдіть у систему, щоб зберегти свої переваги.
 • ОСТАННІ НОВИНИ
  Читайте останні новини та поради щодо ведення бізнесу, фінансів, ринків, технологій, компаніям, малому бізнесу, персональних фінансів, економіки та інвестицій, витрат і заемам, кредиту, нерухомості, страхування, податків, виходу на пенсію, кар’єрі та освіти, топ-акцій, бюджету і багато чого іншого з основних медіа-джерел, включаючи Wall Street Journal (WSJ), CNBC, Reuters, Fox Business, Wall Street Journal, CNBC, Forbes, Bloomberg, Investopedia, MarketWatch і багато інших.
 • ФІНАНСОВІ ІНСТРУМЕНТИ
  Оптимально розпоряджайтеся своїми грошима з допомогою інструментів для фінансів і бюджету, таких як іпотечний калькулятор, програма перерахунку валют, калькулятор чайових, програма оцінки капіталу і планувальник виходу на пенсію.
 • ДОСТУПНО ДЕ ЗАВГОДНО
  Автоматично синхронізуйте свій список відстеження в додатку «MSN Фінанси» в Інтернеті і в мобільних додатках для швидкого доступу до потрібних вас акціях.
 • ТОП-ІНДЕКСИ
  Відстежуйте основні індекси зі всього світу:
  Азіатсько-Тихоокеанський регіон: NIKKEI 225, SENSEX, NIFTY, SHANGHAI COMPOSITE, S&P/ASX 200, HANG SENG, KOSPI, KLCI, NZSE 50 і т. д.
  Північна і Південна Америки: NASDAQ, NYSE, Dow Jones, S&P 500, RUSSELL 2000, IPC, IPSA, IBOVESPA і т. д.
  Європа: CAC 40, ATX, BEL 20, OMX COPENHAGEN 20, OMX HELINSKI 25, FTSE MIB, IBEX 35 і т. д.
 • ЦІНИ НА СИРОВИННІ ТОВАРИ
  Відстежуйте ціни на сировинні товари: золото, срібло, неочищену нафту, природний газ, бавовна, цукор, пшеницю, кукурудзу і т. д.
 • ОБМІННІ КУРСИ
  Відстежуйте обмінні курси: USD/UAH, EUR/RUB, GBP/UAH UAH/RUB, JPY/RUB, CAD/RUB і т. д.
 • ОСНОВНІ КОМПАНІЇ
  Відстежуйте акції Газпром, Сбербанк Росії, Башнефть, Мечел, ЛУКОЙЛ, Роснафта і інших компаній.

Деякі функції можуть бути доступні не на всіх ринках.

MSN Фінанси 1.2.0
Завантажити

Android 4.1+