mobile9 DECO 3.3.1

451

mobile9 DECO 3.3.1
mobile9 — Галерея шпалер, мелоЕкшн , тим для Go Launcher, живих шпалер та ін.

Опис:
Знайти і завантажити понад 2 мільйони безкоштовних мелоЕкшн високою якістю, HD шпалери, теми користувача і багато іншого прямо на ваш телефон. Налаштуйте ваш телефон у всіх відносинах!

Основні характеристики:

  • Підтримка живих шпалер, GO Launcher тим, мелоЕкшн і багато іншого
  • Свіжа доза високоякісного контенту щодня
  • Оптимізовано для кожного розміру екрану і типу пристрою
  • Огляд Популярних, Краще і Останні
  • Збереження для подальшого використання на SD карту
  • Більше 40 мільйонів користувачів використовують mobile9 щомісяця, щоб виявити та поширювати дивовижний мобільний контент.

PS Мелодії перед завантаженням можна прослухати. У програмі присутня 3 вкладки для перегляду контенту з самої програми — Шпалери (живі шпалери вибираються через меню сортування при переході в цю вкладку), Мелодії, Теми. Четверта вкладка — More, пропонує перехід через браузер (не перевіряв що там ще можна завантажити).

Це версія Lite, безкоштовна та обмежена за кількістю категорій завантажень.
Після першого запуску і виходу з програми при подальшому запуску програма виведе на екран діалогове вікно з наступним текстом «there’s a full version of mobile9 that has more downloads. Get the upgrade — its fast and free for a limited time», що у вільному перекладі на російську означає, що Ви можете скачати повну версію з великою кількістю завантажень, швидко і безкоштовно в обмежений період часу.

Після завантаження повної версії (mobile9+) з’явиться окремий ярлик. В меню будуть доступні наступні категорії для завантаження — Теми, Шпалери, Мелодії, електронні книги, Програми, Google Play (відкривається список на додатки в сортуванні самої програми) і знову ж горезвісне More.

PS Якщо хто не встигне оновити версію до повної, пишіть в темі, викладу .апк, який докачав.

Завантажити

Android 2.3.3+