Metro Exodus — гра року чи провал? 10 головних причин чекати гру

177

Майже 6 років розробки, повний перегляд застарілої концепції і надзвичайно масштабні амбіції рівня блокбастера – саме такими словами найлегше описати Metro Exodus. Чергова частина в серії постапокаліптичних шутерів відмовляється від клаустрофобных тунелів метро і спроб викликати дискомфорт промерзлыми пейзажами зруйнованої Москви. Гра Метро Результат – це ціла епопея, віртуальна екскурсія довжиною в рік з величезним локаціях і десяткам постапокаліптичних міст. Звучить як заявка на гру року або розробники просто намагаються зловити хвилю успіху на модному нині тренді ігор з відкритим світом? Давайте розберемося.

У сьогоднішньому відео Аліса не буде стосуватися недавніх , а постарається максимально об’єктивно розглянути головні переваги та недоліки гри у попередньому огляді Metro Exodus. Так чи інакше, перед нами, мабуть, наймасштабніша гра практично за всю історію геймдеву в СНД. Остання спроба довести, що навіть в смутні часи лутбоксов, мобільних ігор і домінування «королівських битв» українські розробники, як і раніше здатні видати першокласну синглплеерную ААА-гру.

Наступного разу гру подібного рівня від розробників з СНД можна очікувати тільки з релізом міфічного Stlaker 2. Якщо він взагалі вийде, зрозуміло. Тому постараємося трохи зменшити скепсис і розглянемо 10 причин чекати виходу Метро Результат.

Але навіть якщо гра не виправдає очікування і прогнеться під вантажем амбіцій, ми отримаємо унікальну можливість прогулятися по епічним руїн Росії і заодно кращу антирекламу ядерної війни. Для прикладу просто погляньте на живий світ постапокаліптичній Росії.

Вихід Метро Результат відбудеться вже 15 лютого на ПК і актуальних ігрових консолях. Також нагадаємо, що протягом року гра буде залишатися ексклюзивом Epic Game Store, при цьому всі встигли попередньо замовити шутер в Steam можуть розраховувати на реліз регулярних оновлень і запланованих DLC без необхідності використовувати лаунчер від Epic.

Якщо сподобалося відео, пропонуємо подивитися інші матеріали Аліси: і .