Lifeline: Родовід 1.3

343

Lifeline: Родовід 1.3
Lifeline: Родовід 1.3
Lifeline: Родовід 1.3
Lifeline: Родовід 1.3
Опис:
Lifeline піднімає планку! Нова історія майже в 2 рази довша першої частини і має набагато більше варіантів розвитку сюжету. Lifeline 2 включає оригінальний 28-хвилинний саундтрек і повністю оптимізована для Android Wear.
Друга історія Lifeline розповідає про Аріке — молоЕкшн дівчині, яка прагне помститися за батьків і знайти свого брата. Ваш вибір зберігає їй життя і допоможе досягти успіху в боротьбі з небезпекою, що підстерігала її у фінальній сутичці з темними силами, що загрожують всьому людству.

Історії Lifeline відбуваються в режимі реального часу. Поки Аріка намагається завершити розпочату справу, ви отримуєте повідомлення в режимі реального часу. Ви можете реагувати на розвиток сюжету відразу ж або коли у вас з’явиться вільна хвилинка. Також ви можете відповісти Аріке безпосередньо з екрану Android Wear, не заходячи в додаток.

Після завершення кожної сюжетної лінії ви можете повернутися до попередніх частинах історії або швидко пройти ті частини, з якими ви вже ознайомилися. Подивіться, що станеться, коли ви зробите інший вибір. Чи вийде вам з легкістю провести Аріку або доведеться зрізати кути, щоб отримати перевагу? Навіть прості дії можуть мати серйозний вплив на результат історії.Історії Аріка і доля всього світу залежать від ваших рішень. Вам доведеться разом відповідати за наслідки ваших Екшн , так як Аріка повністю покладається на ВАС.

Відгуки про Lifeline:
«У своє життя я бачив чимало захоплюючих ігор, але Lifeline — це одна з перших ігор, яка змінила мій повсякденний режим і стала його частиною». — Eli Cymet, Gamezebo

«Упродовж кількох годин я Екшн сно переживав за долю вигаданого героя. Я не думаю, що якась інша гра викликала подібні відчуття». — Matt Thrower, PocketGamer

Lifeline: Родовід 1.3

Для тих кому сподобалась гра, рекомендуємо завантажити продовження Lifeline: Тиха ніч, Lifeline: Біла імла, Lifeline: Гаряча лінія Lifeline: На межі.

Lifeline: Родовід 1.3
Завантажити

Android 4.0+