Lifeline: Біла імла 1.1.0

116

Lifeline: Біла імла 1.1.0
Lifeline: Біла імла 1.1.0
Lifeline: Біла імла 1.1.0
Lifeline: Біла імла 1.1.0
Опис:
Один на замороженому пустирі, з втратою пам’яті і без щонайменшого поняття, як він там опинився. Єдина надія втраченого мандрівника — це лінія зв’язку з ВАМИ! У цій захоплюючій історії виживання ви повинні провести його в безпечне місце і допомогти повернути йому особу. Від вашого вибору залежить хід історії.
3 Minute Games об’єднався з Eipix Entertainment для чергової серії ігор Lifeline. У грі «Lifeline. Біла імла» на вас чекає зустріч з новим героєм — Адамсом V! Грайте на ходу в режимі реального часу, за допомогою повідомлень, що приходять на ваш пристрій або перевірки, що відбувається з Адамсом V протягом дня!
Будь-яке рішення може призвести до несподіваних наслідків. Завершити гру, а потім почніть заново, щоб дізнатися, як буде розвиватися історія, якщо ви зробите інший вибір.

• Історія виживання з різними варіантами в режимі реального часу!
• Грайте в будь-який час, отримуючи повідомлення від Адамса V протягом всього дня!
• Від вашого вибору залежить хід історії!
• З’єднання з мережею не потрібно. Немає вбудованих покупок і реклами.
• Повна підтримка для Android Wear.

Відгуки про Lifeline:
«У своє життя я бачив чимало захоплюючих ігор, але Lifeline — це одна з перших ігор, яка змінила мій повсякденний режим і стала його частиною». — Eli Cymet, Gamezebo

«Упродовж кількох годин я Екшн сно переживав за долю вигаданого героя. Я не думаю, що якась інша гра викликала подібні відчуття». — Matt Thrower, PocketGamer
Для тих кому сподобалась гра, рекомендуємо завантажити продовження Lifeline: Гаряча лінія Lifeline: На межі.

Lifeline: Біла імла 1.1.0
Завантажити

Android 4.0.3+