кращий софт під андроїд

лучший софт под андроид
Користуючись смартфоном, будь-який користувач може підхопити вірус. Цей вірус може вносити зміни в налаштування системи або передавати секретні дані шахраям. Проте визначити, яка програма інфіковано, а яке ні, досить складно. З — за цього деякі користувачі бояться встановлювати нові програми і утиліти. Це означає, що програмами надаються і обмежуються права на доступ до даних користувача. Користуючись смартфоном, будь-який користувач може підхопити вірус. Цей вірус може вносити зміни в налаштування системи або передавати секретні дані шахраям. Проте визначити, яка програма інфіковано, а яке ні, досить складно.
Також хочемо вам порекомендувати http://linq.kiev.ua/
Версія:.
Архівація рідко використовуваних програм.
Заморожування програми в один клік. Клоновані додатки стабільно працюють на смартфоні і планшеті одночасно з оригіналом. Андроїд – софт для клонування встановлених додатків. Дозволяє створити копію програми і встановити на неї ключ. В результаті програма не буде отримувати доступ до даних користувача, а клон буде виконувати всі стандартні функції оригінального додатка. Дозволяє одночасно використовувати оригінальну програму та її копію. Переходимо по посиланню вище і натискаємо .
Після слідуємо підказкам майстра — установника. Чекаємо завантаження і розпаковування файлів. Далі, щоб клонувати програму, варто її вибрати із списку та твикнуть .
Оригінальну програму можна видалити з Android — пристрої. Клон, який буде поміщений в пісочниці, не втратить оригінальних функцій. Безпека особистих даних при цьому буде гарантована.
Далі програму можна буде заморозити. Досить виділити софт і натиснути на значку замку. Однак для її установки необхідно приєднатися до команди розробників. Зробити це можна під час завантаження утиліти з сайту Google Play. Ми намагаємося ретельно перевіряти всі програми, але не гарантуємо абсолютну безпеку викачуваних файлів. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст файлів, програм та можлива шкода від їх використання.
Завантаживши програму, Ви погоджуєтеся з Правилами сайту. В нас багато крисної інформації на різні теми, рекомендую почитати на інші статьї, на нашому сайті а також незабудьте відвідати на сайт з поссиляння, яке вище у тексті, там ви знайдете що шукаете. Сподіваюся, що моя стаття вам допомогла і ви знайшли тут важливу для вас інформацію та знайшли відповіді на свої питання.