JustBeamIt 2.1.2

466

JustBeamIt 2.1.2
JustBeamIt 2.1.2
JustBeamIt 2.1.2
JustBeamIt 2.1.2
JustBeamIt 2.1.2
Існує величезна кількість сервісів і програм для розшарювання файлів. Однак більшість з них не пристосовані для швидкого використання «в один клік» і вимагають установки будь-якого програмного забезпечення, реєстрації та інших зайвих рухів. Новий сервіс justBeamit дозволяє вирішити завдання пересилання файлів з одного комп’ютера на інший самим простим і швидким способом.
Яндекс.ДиректЗнакомства з незамужнимиЗаходи! Тут жінки знайомляться сміливіше, ніж зазвичай.Дізнатися большеnavechno.сомСкрыть рекламу:Не цікавлюся цією темойТовар куплений або послуга найденаНарушает закон або спамМешает перегляду вмісту

Спасибі, оголошення приховано.

Приховати оголошення

justBeamit простий веб-додаток, який дозволяє користувачам ділитися файлами безпосередньо зі свого комп’ютера, не завантажуючи їх в інтернет і не пересилаючи поштою. По суті сервіс допомагає організувати між користувачами однорангову P2P мережа, і завантаження даних відбувається безпосередньо з комп’ютера роздає.

Для початку роботи вам необхідно просто перетягнути файл в робочу область сервісу або, якщо ваш браузер не підтримує таку можливість, просто вказати потрібний файл за допомогою стандартного вікна вибору. Після цього ви відразу ж отримаєте посилання, яку можете відправити одержувачу файлу. При відкритті посилання починається завантаження відправленого файлу прямо з вашого комп’ютера. Зверніть увагу, що власник файлу не повинен закривати вкладку сервісу до тих пір, поки не закінчиться завантаження.

Не забувайте, що посилання на файл Екшн сна протягом 10 хвилин, після чого отримати файл по ній вже не можна (запущена завантаження не перерветься).

JustBeamIt 2.1.2
Завантажити

Android 4.0.3+