Ігри за коміксами для Android: пятірка кращих

161

Ігри люблять всі. А ігри, зняті по коміксах, не залишать байдужим жодного фаната фантастики. Пройдіть через пригоди улюбленого персонажа і дізнайтеся зрештою, яке це – бути справжнім супергероєм.

Картини про Бетмена завжди на хвилі успіху, але такі фільми від DC Comics, як «Бетмен проти Супермена» і «Загін самогубців», не отримали очікуваних захоплених відгуків. Тим не менш, є мільйони шанувальників DC, які не хочуть розлучатися з улюбленими супергероями, навіть коли на екрані закінчилися титри.

Навіщо сумувати в очікуванні чергового епізоду, коли можна приємно провести час за грою? Звичайно, мобільні ігри не так добре опрацьовані, як консольні, але і серед них є такі, які захоплять найвідданіших фанатів супергеройського жанру.

Batman Arkham Origins

Один з кращих файтинг, створених по всесвіту DC. Механіка, фізика, звук, малювання – все на висоті. Крім розборок з поганими хлопцями вам належить прокачувати здатності самого Бетмена. Цікава особливість гри – це удосконалення костюма героя.

Частина контенту можна розблокувати тільки після покупки повної версії програми. Це не круто, але доводиться визнати: такий працю розробників гідний хорошої оплати. У даний момент гра недоступна Play Market для жителів Росії. Щоб пограти, вам доведеться дозволити встановлення програм з неперевірених джерел в вашому смартфоні, а потім завантажити APK з іншого сайту.

Завантажити

Batman від Telltale Games

Telltale Games – відомий розробник ігрових додатків для Android, ПК і консолей. Не дивно, що обидва його творіння про Бетмена користуються величезним успіхом у фанатів DC. Гра «Batman» — це ряд головоломок, видеосцен і розгалужень сюжету, де будь-яка дія гравця може вплинути на кінцівку.

Малювання чудово передає всю атмосферу коміксу. Безкоштовно надається тільки перший епізод, але будьте впевнені – історія захопить так, що відірватися ви не зможете, поки не побачите фінал.

Завантажити

Injustice 2 Mobile

Файтинг, в якому об’єдналися майже всі герої зі сторінок DC. Створіть свою команду, громіть лиходіїв, прокачивайтесь і знову громіть. Механіка може здатися досить примітивною порівняно з консольної версією, але цим Injustice 2 Mobile приваблює навіть тих, хто не особливо дружить з файтинга.

Завантажити

Lego DC Mighty Micros

За кого ви хочете пограти сьогодні: за супергероя або лиходія? Неважливо, з Mighty Micros у вас буде і та, й інша можливість.

Гра являє собою ряд гоночних турнірів: якщо ви – герой, ви наздоганяєте, якщо злодій, то удираете. Всі персонажі виконані в забавній Lego-стилістиці. Програма повністю безкоштовна, не містить ні мегабайта платного контенту.

Завантажити

Suicide Squad: Special Ops

Рідкісний випадок, коли гра отримала оцінку вище, ніж сам фільм. За сюжетом вам необхідно врятувати зниклу розвідгрупу, а зробити це ви можете одним з трьох персонажів – Дьябло, Дэдшот або Харлі Квінн. У кожного своє зброю і особливий стиль ведення бою. Нудно точно не буде.

Завантажити

Джерело: http://rapidzona.com.ua/