Геніальні секрети і хитрощі розробників ігор

164

Розробка відеоігор – це справжнє мистецтво і далеко не в останню чергу мистецтво обману. Розробники йдуть на безліч дивних і навіть абсурдних рішень, щоб змусити ігри працювати належним чином і саме головне – приносити геймеру задоволення при проходженні. У сьогоднішньому відео ми пропонуємо детально заглянути на кухню геймдеву і розповімо про 10 секрети розробників ігор, які настільки ж дивні, наскільки й геніальні.

Більшість секретних прийомів розробників націлені на спрощення ігрового процесу. Причому вони зроблені спеціально непомітно для гравця, щоб той зміг відчути себе справжнім героєм і був у захваті від власної майстерності. Насправді ж практично в кожній грі у вас є непомітні на перший погляд чити. Наскільки це законно – окреме питання, але важко заперечити, що в дійсності вони роблять ігри цікавіше.

Інші секрети приховують від очей гравця проблеми ігрової графіки або просто епічну лінь ігрових розробників. Адже, навіщо намагатися, якщо прихованих «підводних каменів» все-одно ніхто не побачить? Але рано чи пізно все таємне стає явним, в чому ви зможете переконатися в новому відео Аліси.

Окремо варто згадати про той випадок, коли прийом ігрових розробників стала головною відмінною рисою серії з багатомільйонною армією шанувальників. Мова йде про частини першої Silent Hill, в якій розробники з-за технічної слабкості першої Playstation не могли на належному рівні реалізувати відкритий світ. Рішення проблеми було геніальним: розробники з Konami використовували непроглядний туман, що приховати огріхи і тим самим наділили гру унікальною особливістю, незмінно кочівної в кожен новий реліз серії.

Також в якості бонусу згадаємо ще один секрет ігор, який найкраще підтверджує крутість головного героя з Serious Sam. Так як Сему практично кожну секунду доводиться мати справу з десятком супостатів розробники пішли на поступки гравцеві і змусили збільшуватися кожну кулю Сема до одного метра в діаметрі. Після подібних відкриттів можна тільки поспівчувати черговим отродьям Пекла, які зустрінуться у Серйозного Сема на шляху.

Якщо вам сподобалося відео Аліси, то пропонуємо ознайомитися з і .