Final Kombat 2 1.4.2

277

Final Kombat 2 1.4.2
Final Kombat 2 1.4.2
Final Kombat 2 1.4.2
Final Kombat 2 – це непогана гра для Android з елементами класичного жанру beat’em up, де користувачеві належить взяти на себе управління одним з двох героїв для зачистки міста від злочинних банд.
Приховати оголошення

Крім сюжету, що нагадує відому ретро-гру Double Dragon, гра володіє деякими запозиченими частинами геймплея. В Final Kombat 2 також використовується 2D-графіка з видом збоку, а як ворогів будуть виступати панки з залізними ірокезами. На вибір надається боєць на ім’я Джакс або робот Хал. Примітно, що персонажі будуть відрізнятися лише зовнішнім виглядом.

За допомогою клавіш зі стрілками ми подорожуємо по локації, а окремі кнопки в правій частині дисплея дозволять зЕкшн снювати стрибки і наносити удари по ворогам кулаками. Після проведеної серії атак гравець отримує можливість використання спеціального прийому, який вб’є всіх ворогів, що знаходяться в межах видимості.

Щоб пройти рівень, необхідно піЕкшн ти і деактивувати 4 бомби. Крім безлічі ворогів шлях до вибухівки будуть перегороджувати різні небезпечні перешкоди у вигляді циркулярних пив, лазерів тощо.

Всього в Final Kombat 2 зібрано кілька десятків рівнів з незмінною завданням і різними ворогами. В цілому, гра виконана непогано і крім гарної графіки володіє рисами відомого динамічного жанру. Однак, брати участь в стрімких бійках часто буває незручно за статичного і вкрай маленького джойстика. Аркада при цьому поширюється безкоштовно, але містить рекламу.

Завантажити

Android 2.3+