Fightermoon 1.02

367

Fightermoon 1.02
Fightermoon 1.02
Fightermoon 1.02

Яндекс.ДиректСаг Mechanic Simulator 2015Лицензионный Steam аккаунт. Купити гру Car Mechanic Simulator. Гарантія!Дізнатися большеdimikey.com18+Приховати рекламу:Не цікавлюся цією темойТовар куплений або послуга найденаНарушает закон або спамМешает перегляду вмісту

Спасибі, оголошення приховано.

Приховати оголошення
Fightermoon 1.02

FIghtermoon — кривава і жорстока гра, місце дії якої розвивається в одному темному місці, серед лісів і гір, де вічно йде дощ і кров тече не перестаючи.

Якщо ви досить добре показали себе в грі Ready Steady Bang, якщо ви набирали більше 100 очок в flappy bird і думаєте, що у вас відмінна реакція, то подумайте ще раз…
Але якщо ви готові кинути виклик самому собі і пройти 100 рівнів наповнених жорстокістю, дзвоном мечів і відрубаними частинами тіла, то ласкаво просимо.

А тепер давайте поговоримо, про те, що вам належить пережити.

▪ Ви пройдете більше ста рівнів наповнених кривавої жорстокістю, кожен з них буде цікавіше і складніше попереднього.

▪ Вам належить відбивати удари, контратакувати, і робити все, щоб вижити. Будьте швидкими, ви повинні встигнути вбити ворога, до того як він уб’є вас, не щадите нікого.

▪ Ви відправляєтеся в місце, де вічно йде дощ і блискає блискавка. Звук дощу в якийсь момент може вас розслабити. Але не втрачайте увагу. Грайте серйозно і налаштовано. Вороги близько.

▪ Вирушайте в це криваве пригода разом з вашими друзями. Змагаються між собою, ставте нові рекорди, рубайте у фарш разом.

▪ Примусьте ваших ворогів помирати в муках як в hotline miami

▪ Викупайтеся в червоному фонтані серед ваших противників адже це BLOOD & GLORY

▪▪▪Суворо 18+▪▪▪
Це тобі не свинки з Angry Birds синку, краще віддай телефон татові.
Це… ультранасилие…

Fightermoon 1.02
Завантажити

Android 2.3+