FaceNiff 2.4

794

FaceNiff 2.4
FaceNiff 2.4
Опис:
Яндекс.ДиректЭта ММОРПГ просто «вибух мозку»! 18+Ця 3D гра вже підкорила 7 млн хлопців! Без скачування! Хіт 2018 р. Спробуй!Дізнатися большекгадаме.ru18+Приховати рекламу:Не цікавлюся цією темойТовар куплений або послуга найденаНарушает закон або спамМешает перегляду вмісту

Спасибі, оголошення приховано.

Приховати оголошення
Короткий:
Сканування і перехоплення інтернет сесій.

Повне:
FaceNiff — додаток для Android, яке дозволяє вам просканувати і перехоплювати інтернет сесії.

Наприклад, такі відомі як..
Facebook.com
Twitter.com
vk.com
Youtube.com
Amazon.com
Tumblr.com
Blogger.com
Myspace.com
nk.pl
meinvz.net
studivz.net
tuenti.com
Та інші…

Увага!!
*Для роботи з програмою потрібні права суперкористувача (Root).

Можливості:
*Можна, наприклад, посилати повідомлення з перехопленого профілю від імені користувача цього профілю в WiFi мережі, до якої підключено пристрій (навіть зашифровані з допомогою WEP, WPA або WPA2).
Це ніби як Firesheep, тільки для Android. Може бути, трохи простіше у використанні.

Що таке Firesheep:
Трохи вступної теорії.

На багатьох сервісах шифрування з’єднання відбувається тільки в момент звірки логіна і пароля, а наступний сеанс сайту з користувачем – проходить вже у відкритому вигляді. Для цього застосовується ідентифікатор сеансу (session ID), тобто користувачеві передається в cookies випадково згенерований код, за яким відбувається визначення “свій-чужий”. Ось ці самі кукіси і є мішенню для плагина “Firesheep”. Перехопивши http сесію (SideJacking) і заволодівши ідентифікатор сеансу, зловмисник може заходити в чужі акаунти, маскуючись під іншого користувача.

Плагін Firesheep може перехоплювати кукіси з сайтів: Twitter, Facebook, Google, Flickr, Windows Live, bit.ly, Amazon.com, Enom, Slicehost, tumblr, WordPress, Evernote, CNET, Pivotal Tracker, Basecamp, HackerNews, Yahoo, Cisco, Yelp, Github, NY Times, Cisco, Dropbox і мн. ін.
Після того інформація про Firesheep з’явилася в Мережі, всього за годину плагін був викачаний більше 1000 разів (!), а докази ефективності використання тут же стали з’являтися на Facebook і Twitter.

За словами Батлера, він створив цей, здавалося б, диявольський інструмент тільки для того, що б показати – ми витрачаємо багато часу на суперечки з приводу всяких дрібниць в політиці конфіденційності, але випускаємо з виду величезні зяючі дірки в безпеці. Сайти несуть відповідальність за захист людей, які залежать від їх послуг. Надто довго ігнорувалася ця відповідальність, і тепер настав час для всіх, щоб звернути на це увагу і почати вимагати більш безпечного Інтернету. А плагін Firesheep має в цьому допомогти.


Завантажити

Android 2.1+