Earthworm Jim 1.0

507

Earthworm Jim 1.0
Earthworm Jim 1.0
Earthworm Jim 1.0
Гра «Earthworm Jim» стала одним з найкращих проектів, коли-небудь виходили на консолі Sega Mega Drive. Такого голосного успіху цього аркадного платформера посприяли такі особливості, як дуже харизматичний головний герой (гуманоїдний суперчервяк-мутант), фірмовий гумор, а також дуже захоплюючий ігровий процес з різноманітними місіями. Успіх першої частини призвів до виходу не менш успішного сиквела, провальною третьої частини серії чудових коміксів і непоганого мультсеріалу, від перегляду якого можна отримати задоволення і зараз. Ну, і, звичайно ж, гра породила цілу армію фанатів, досі пам’ятають ті емоції, які вони відчували в дитинстві. До речі, більшість фанатів, швидше за все, вже давно обзавелися власними дітьми — саме час долучити дітей до класики дев’яностих.

Як наш герой перетворився з простого земляного черв’яка в суперчервя з потужними мускулами і незвичайним інтелектом? Всьому виною «Ультрасверхзвуковой високотехнологічний незнищенний супер-космо-кібер-костюм», який кинув на Землю якийсь бунтівник. Костюм призначався для злий королеви, яка хоче завоювати всю галактику і знищити свою сестру. Новоявлений герой дізнається про плани королеви і вирішує, в що б те не стало врятувати принцесу, якій загрожує велика небезпека. Тут-то і починаються захоплюючі пригоди нашого героя!

Earthworm Jim багато в чому стала шістнадцятибітній класикою з-за унікального дизайну рівнів і захоплюючих місій, що дивують своєю різноманітністю. Розробники пропонують нам виконувати місії під водою, битися з ворогами в непроглядній темряві і навіть проходити деякі завдання в тандемі з прикріпленим до нас іншим персонажем. До речі, в свій час гра здавалася надзвичайно складною, але з-за вбудованих можливостей емулятора для андроїд ви зможете зберігатися в будь-який зручний для вас момент.

Завантажити

Android 1.6+